Ana SayfaDizi-FilmDisney Plus Aynı Anda İzleme
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Disney Plus Aynı Anda İzleme

Ülkemizde yayın hayatına yeni başlayan Disney Plus‘ın en çok sevilen özelliklerinden bir tanesi ise Disney Plus aynı anda izleme özelliğidir. Bu özellik sayesinde eş zamanlı olarak başka insanlar ile film dizi izleme imkanınız bulunmaktadır. Aynı anda 6 arkadaşınız ile beraber toplam 7 kişi olmak üzere istediğiniz içeriği beraber izleyebilirsiniz.

Disney Plus Nedir?

The Walt Disney Company’nin Medya ve Eğlence Dağıtım bölümü, isteğe bağlı video içeriği için bir Amerikan üst düzey abonelik akış hizmeti olan Disney+’ın sahibi ve işletmecisidir. Bazı bölgelerde Disney, Pixar, Marvel, Star Wars, National Geographic ve Star markaları için özel içerik merkezleriyle hizmet, öncelikle Walt Disney Studios ve Walt Disney Television tarafından yapılan filmleri ve TV şovlarını dağıtır. Disney+ ayrıca orijinal filmler ve televizyon programları sunar.

Disney Plus Aynı Anda İzleme Nasıl Yapılır?

Disney Plus aynı anda izleme özelliği için aşağıda yer alan adımları uygulamamız yeterlidir.

  • İzlemek istediğiniz film ya da diziye tıklayın.
  • Karşınıza film kapağı ve bilgileri geldikten sonra oynat butonun altında yer alan GroupWatch butonuna tıklayın.
  • Bu adamın ardından karşınıza kendi profil resminiz gelecektir. Profil resminizin sağ tarafına davet edip butonuna tıklayarak arkadaşlarınıza link gönderin. Davet linki ile arkadaşlarınız uygulamaya giriş yapmalı ve sizler ile aynı oturma katılmalıdır.
  • Katılım sağlayan tüm arkadaşlarınız geldikten sonra yayını başlat butonuna basarak aynı anda filmi izlemeye başlayabilirsiniz.

Yukarıda yer alan adımların ardından artık sizler de Disney Plus aynı anda izleme imkanından faydalanabilirsiniz. Ayrıca benzer bir içeriğimiz olan “Disney Plus İçerikleri Listesi 2022” adlı makalemize göz atabilirsiniz.