Ana SayfaDizi-FilmBir Zamanlar Kıbrıs Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Bir Zamanlar Kıbrıs Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Başrollerini Ahmet Kural, Serkan Çayoğlu, Pelin Karahan, ve Devrim Saltoğlu’nun paylaştığı Bir Zamanlar Kıbrıs yeni sezon ne zaman başlayacak sorusu son zamanlarda en çok sorulan sorular arasına girdi. Tayanç Ayaydın, Gülper Özdemir gibi ünlü oyuncuları da kadrosunda barındıran dizi Türk halkı tarafından çok beğenildi.

Dizide İnci karakterini oynayan oyuncu Pelin Karahan, bu dönem ve tarih dizisinin yeni sezonuyla ilgili kameralara konuştu. Pelin Karahan “Bir Zamanlar Kıbrıs devam edecek yeni sezonda. Çok farklı bir senaryo, çok acıklı bir iş, çok önemli. Kolay bir iş değil ama çalışmak çok keyifli” dedi.

Kıbrıs’ta yaz dönemi olması nedeniyle çekim yapmanın sıcaklar nedeniyle zorladığını vurgulayan oyuncu, “Şu an buranın neredeyse iki katı sıcaklık, yaz sonunda başlayacağız çekimlere. O anlamda zor” ifadelerini kullandı.

Daha Fazla oku: Patron Bebek 2 Ne Zaman Çıkacak (Türkiye)

Bir Zamanlar Kıbrıs Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak

Dizinin sezon finalinin üzerinden neredeyse tam 3 ay geçti ve yeni sezonun en çok beklenen dizileri arasında yerini alan Bir Zamanlar Kıbrıs’ın dizi oyuncuları sete çıktı. Bu bilgiye göre dizinin Eylül ayının üçüncü haftası başlaması öngörülüyor. Bir Zamanlar Kıbrıs Ne zaman başlayacak diye soranlar için dizinin başlamasına bu günden itibaren 2 haftadan az bir süre kaldı desek yalan olmaz herhalde.

Bir Zamanlar Kıbrıs Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Bir Zamanlar Kıbrıs Dizisi Konusu

Kıbrıs: Zafere Doğru, tarihi dönem draması türündeki Türk televizyon dizisidir. TMC Film yapımı olup ilk bölümü 1 Nisan 2021 tarihinde yayınlanmıştır. Kıbrıs adasındaki çatışmaları ve Kıbrıs Sorunu’nun gelişimini konu edinmektedir. Dizi, Enosis yanlısı Kıbrıs Rumlarının Kıbrıs Türklerine yönelik saldırgan faaliyetlerini de içermektedir. Dizide zamanın Türkiye Cumhurhuriyeti’nin gönderdiğini istihbarat elemanının ve oradaki yerli halkın enosis terorsitlerine karşı nefsi-müdafası gözler önüne serilmekteyken o zamanlar yaşanan zulümler de açıkca gösterilmektedir.