Ana SayfaDizi-FilmBen Efsaneyim 2 Ne Zaman Çıkacak?
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Ben Efsaneyim 2 Ne Zaman Çıkacak?

Pek çok filmden Will Smith korku filmi mi arıyorsunuz? Ben Efsaneyim 2 Ne Zaman Çıkacak diye soranlardan mısınız? Hancock, Men in Black ve Will Smith’in diğer birçok filminin hayranı mısınız? Ardından I am Legend aksiyon gerilim filmini de izlediniz ve bir sonraki bölümün gelmesini bekliyorsunuz. Ben Efsaneyim, yönetmenliğini Francis Lawre Lawrence’ın yaptığı ve Richard Matheson’ın aynı adlı romanından uyarlamadır.

Şimdi aklınıza takılan soru, bunca yıl sonra devam filmi yenilenmediği veya iptal edilmediği için birçok tahmin olduğu için film 2022’de devamı için gelecek mi? Bu kadar beğenilen filmin devamının gelmemesi saçmalık olurdu ancak şu ana kadar net bir bilgi yok gibi duruyor.

Daha Fazlası İçin: Squid Game 2.Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Ben Efsaneyim 2

Will Smith’in yani Dr. Robert Neville’in karakteri o kadar popüler oldu ki bu da popülaritesini ve sayılarını artırdı ve devam filminin de yakın zamanda gelmesi bekleniyor ve Will Smith’in pek çok filme imza atan Dr. Robert Neville rolündeki yolculuğu. İnsanlığın neslinin tükenmek üzere olduğu virüsün tedavisini bulmak için yıllardır araştırma yapıyor. İşte bildiğimiz devam filmiyle ilgili tüm detaylar burada verilmiş. Ben Efsaneyim 2 Ne Zaman Çıkacak sorusunun cevabı da burada.

Ben Efsaneyim 2 Hikayesi

Hikaye, New York şehrinde hayatta kalan son kişi olan Dr Robert Neville’in karakterini oynayan Wills’i takip ediyor ve insan hayatını onları sakatlanmış yaratıklara dönüştüren veya öldüren virüsten kurtarmanın yolunu buluyor. Bu yüzden, New York şehrinin insanlarının hayatını kurtarmak için bu heyecan verici hikayede hayatını feda ediyor. Peki bu efsane hikayenin devamı ne zaman? Yani Ben Efsaneyim 2 Ne Zaman Çıkacak?

Ben Efsaneyim 2 Ne Zaman Çıkacak

Ben Efsaneyim 2 Ne Zaman Çıkacak?

‘Ben Efsaneyim’ dizisinin çekilmediği için ya da gelip gelmeyeceğine dair söylentiler hakkında resmi bir bilgi yok. Yani I am Legend 2 hakkında resmi bir açıklama yok. Dolayısıyla devam filminin yenilenmesi veya iptal edilmesi için eşit şans var.

Herhangi bir mucize olursa ve devam filmi bu yıl aydınlanırsa, 2023 veya 2024’te izlemeyi bekleyebilirsiniz. Aradan 14 yıl geçtiği ve filmle ilgili yeni bir haber gelmediği için filmin yeni bölüm için gelme ihtimalinin daha az olduğu kanısındayım.

Ben Efsaneyim 2 Oyuncu Kadrosu

Filmin devamı gelirse Will Smith geri dönecek ve filmdeki ana rolü oynayacak, ancak bu zamana kadar film yenilenmediği için resmi bir kadro yok. İşte orijinal filmin oyuncu kadrosu…

  • Will Smith, Dr. Robert Neville rolünde
  • Alice Braga Anna olarak
  • Charlie Tahan Ethan olarak
  • Salli Richardson – Zoe (Neville’in karısı)
  • Willow Smith – Marley’nin (Neville’in kızı)

Ben Efsaneyim 2 Ne Zaman Çıkacak sorusunu cevapladığımız bu metinler burada bitiyor. Şimdiden iyi seyirler dileyelim.