Ana SayfaDizi-FilmYou 4. Sezon Ne Zaman Çıkacak?
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

You 4. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

You, ilk sezonunu 2018 yılında yayınladı. O tarihten bu yana da her yeni sezonda olduğu gibi You 4. sezon ne zaman çıkacak sorusu da sıklıkla sorulmaya başladı. Netflix yapımı olan dizilerden birisi olan You psikolojik gerilim türünden birçok izleyici kendine bağlayan yapımlardan birisi olmaktadır. Dizinin, Amerikalı yazar ve aynı zamanda senarist olan Carolin Kepnes’in roman serisinden ilham alınmış bir senaryosu vardır.

You dizisinin konusunu tehlikeli bir cazibeye sahip olan ve aynı zamanda obsesif bir adamın takıntılı haline getirdiği bireylerin yaşamlarına dahil olabilmek adına sınırları zorlaması olmaktadır.

You 4. Sezon Yayınlanma Tarihi belli Oldu mu?

Lifetime kanalında yayın hayatına başlayan you dizisi 2. sezon bölümleri ile birlikte Netflix’e geçmiş ve Netflix’in en popüler işleri arasında yer almıştır. Serinin 4. sezonu ise henüz 3 sezonu yayına başlamadan önce onaylanmış ve geçen ekim ayında yayınlanan 3. sezonun ardından 4. sezon için projeksiyon aşaması başlamıştı. Ancak geçtiğimiz süreçte koronavirüs pandemisi nedeniyle You dizisi de ertelemelerden payının almıştı.

You 4. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

You 4. sezonu ne zaman çıkacak sorusu yanıt bulmadan önce dizinin kurucularından olan Sera Gamble’ın yaptığı açıklamada yeni sezon çekimlerinin Paris ve  Londra’da gerçekleşmesinin beklendiği duyuruldu. Yapılan aynı açıklamada ise You’nun yeni sezonunun en iyi ihtimalle 2022’nin son günlerinde yayınlanacağı bildirildi. Ancak Paris’teki uluslararası çekimler dolayısıyla yayınlanma tarihinin 2023’ün başına güncellenmesine sebep olabileceği de belirtildi.

Daha Fazla Oku: Morbius Ne Zaman Çıkacak?

Diğer tüm sinema, dizi ve film sektöründe olduğu gibi pandeminden etkilenen You dizisinin You 4. sezon ne zaman çıkacak sorusu da ertelenen ve net bir tarih verilemeyen yapımlar arasında yer aldı.