Ana SayfaSporExxen Aynı Anda Kaç Kişi Maç İzleyebilir?
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Exxen Aynı Anda Kaç Kişi Maç İzleyebilir?

Exxen Türkiye’de en büyük spor yayıncısı platform haline dönüşmek üzere. Bu yüzden Exxen Aynı Anda Kaç Kişi Maç İzleyebilir gibi soruların sorulması çok normal. 3 sene boyunca bütün şampiyonlar ligi maçlarını satın alan Exxen acaba yaptığı bu devasa yatırımın karşılığını alabilecek mi?

Exxen Spor Fiyat Listesi

  • Exxen’de UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Şampiyonlar Ligi ve UEFA Konferans Ligi maçlarını kapsayacak olan spor paketi, ek pakete ilave olarak 24,90 TL
  • Exxen + spor aylık ücreti, 1 ay taahhütlü ve reklamlı olarak 34,80 TL
  • Exxen + spor paketini ve reklamsız olarak ise ayda 44,80 TL
  • Exxen, taahhütsüz paket ise 59,80 TL

Exxen Aynı Anda Kaç Kişi Maç İzleyebilir

Exxen’de aynı anda 1 cihazdan maç izlenebiliyor. Rakibi Netflix 4 kişi tarafından kullanılabilirken Exxen’in de bu tarz bir hamle yapması bekleniyor. Exxen Aynı Anda Kaç Kişi Maç İzleyebilir sorusunun yanıtı değiştiği zaman sizlerle paylaşacağız. Uzmanlar Exxen’in 3 veya 4 kişiye kadar kullanıma açılabileceğini düşünürken spor paketi gibi ekstra paketlerin bundan ayrı tutulması bekleniyor.

Exxen Şampiyonlar Ligi Maçları Nasıl İzlenir

  • İlk yapmanız gereken Exxen’e üye olmak. Bu işlemi istediğiniz bir platformdan yapabilirsiniz.
  • Exxen ücretli bir platform olduğu için abonelik sayfasında gerekli ödemeleri yapmanız ve kart numaralarınız vermeniz gerekiyor.
  • Exxene üye olduktan sonra platforma giriş yapın.
  • Bundan sonrası ise çok basit. Çünkü Exxen şampiyonlar ligi maçlarını platform üzerinden canlı yayınlıyor. Bilgisayar veya Telefonunuzdan rahatlıkla izleyebilirsin.

Siz de bir futbol sevdalısıysanız Exxen şampiyonlar ligi maçlarını kaçırmak istemiyorsanız vakit kaybetmeden Exxen’e üye olun ve maçları canlı izleyin. Biz de şimdiden hepinize iyi seyirler diliyoruz.

DAHA FAZLA OKU


Exxen Aynı Anda Kaç Kişi Maç İzleyebilir yazımız burada bitiyor. Verdiğimiz bilgilerin dışında merak ettiklerinizi yorumlara yazabilirsiniz.