Ana SayfaDizi-FilmMorbius Ne Zaman Çıkacak?
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Morbius Ne Zaman Çıkacak?

Marvel’in heyecanlı yapımlarından birisi olduğu için de Morbius ne zaman çıkacak sorusu en çok merak edilen filmlerden birisi olduğunu gösteriyor. Marvel evrenin de yer alan karakterlerden biri olan Morbius aynı zamanda Spider-man’in çizgi romanlarından yer almaktadır. Dr. Michael Morbius’un hikayesini anlatan filmde Dr. Michael Morbius’un sahip olduğu kan hastalığını tedavi edilebilmek için çare ararken yarı vampir ve yarı insan varlığa dönüşmesini konu almaktadır.

Morbius’un Yayın Tarihi Belirlendi mi?

Geçtiğimiz süreçte pandeminin sebep olduğu ertelemelerden sıklıkla eğer etkilenen Morbius birden fazla gecikme ile karşı karşıya kaldı. bu sebeple de sıklıkla Morbius ne zaman çıkacak sorusu arama motorlarında arandı.

Morbius Ne Zaman Çıkacak

En son 2022 yılının Ocak ayında yayınlanacağı duyurulduktan sonra tekrar ertelendi ve yeni tarih 28 Ocak olarak bildirildi ancak pandemi sebebiyle ertelemeler burada sona ermedi ve son yayın tarihi olarak 1 Nisan 2022 gösterildi. Morbius vizyona girdikten sonra ise Netflix üzerinden Türkçe izlenebilecek olması ise seyircileri sevindirdi.

Morbius’un Oyuncu Kadrosu

Doktor Michael Morbius rolünde yer alan Jaret Letto vampirimsi yarasa DNA’sı ile kendi kan hastalığına tedavi etmeye çalışan Nobel ödülü bir biyoloğun canlandırmaktadır. İnsanlık dışı ve olağan özellikleri ile yetenekler geliştirdiğini gören bir vampirimden etkilenen doktor sonuç olarak ruh sağlığını ve fiziksel görünümünü kademeli olarak bozulmasına neden oluyor. Charlie Shotwell ise doktorun gençliği rolünü üstlenirken Morbius’un nişanlısı rolünde Adria Arjona  bulunuyor.

Daha Fazla Oku: Doctor Strange 3 Ne Zaman Çıkacak?

Ayrıca karakterlerden biri Loxias Crown Matt Smith tarafından canlandırılıyor ve doktor Michael Morbius’un arkadaşı ve aynı zamanda aynı kan hastalığı taşıyan meslektaşı olarak görünüyor. Simon Stroud adında bir bir FBI ajanı olarak rol alan Tyrese Gibson ise  Morbius’u avlamak için çaba harcıyor.