Paylaş

Thor 4 Ne Zaman Çıkacak?

Thor, Iron Man ve Steve Rogers’ın bile başaramadığı bir şeyi yapıyor: dördüncü bir film çekiyor. Peki bu Thor 4 Ne Zaman Çıkacak? Bu bir çok filmseverin aklını kurcalayan soru. Thor’un en son Avengers: Endgame’de evreni yıkımdan kurtardığını ve daha sonra Galaksinin Koruyucuları ile uzaya fırladığını gördük. Bir sonraki filmi Thor: Love and Thunder, Thor serisinin en son bölümü ve eski ve yeni bir dizi Marvel karakterini içerecek. Thor 4 Ne Zaman Çıkacak biliyor muyuz? Haydi yazımıza o zaman.

Daha Fazlası İçin: Boruto Yeni Bölüm Ne Zaman Çıkacak?

Thor 4 Fragmanı Ne Zaman Çıkacak?

Filmin çekimleri Mayıs 2021’de tamamlandı ve şu anda post prodüksiyon aşamasında. Eylül 2021’de Marvel’s Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings’in vizyona girmesiyle bir teaser fragmanı görebiliriz, ancak Thor: Love and Thunder’dan önce vizyona girecek diğer beş Marvel filmiyle bir süre bekleyebiliriz.

Thor 4 Ne Zaman Çıkacak?

Projenin 2019’da San-Diego Comic-Con’da duyurulması sırasında, filmin 5 Kasım 2021‘de vizyona girmesi planlanıyordu. Elbette pandemi Marvel’ın tüm programını değiştirmesine neden oldu, bu nedenle mevcut Thor 4 çıkış tarihi şimdi 5 Mayıs 2022.

Marvel Studios genellikle en büyük filmlerini Mayıs ayının başlarında çıkar. Thor 4, Marvel’ın bir sonraki büyük filmi mi olacak? Bu resmi olarak doğrulanmadı ama bize öyle geliyor. Thor 4 Ne Zaman Çıkacak sorusuna da cevapladığımıza göre Thor 4 ü tanıtmaya devam edelim.

Thor 4 Ne Zaman Çıkacak

Thor 4’e Taze Kan

Thor 4 kadrosu tonlarca yetenekli oyuncuyla dolu. Elbette, Chris Hemsworth’un Thor Odinson ve Tessa Thompson (Valkyrie) ve Taika Waititi (Korg) rollerini oynuyor. Jaime Alexander (Lady Sif) ve Chris Pratt (Star-Lord) da filme geri dönüyor. Galaksinin Koruyucularının geri kalanının ortaya çıktığına dair söylentiler var.

Thor 4 Filminin Konusu Nedir?

Thor 4, en sevdiğimiz Asgardlı’yı en son gördüğümüz yerden devam edecek. Galaksinin Koruyucuları ile kozmosu geziyor ve Asgard Kralı olarak Valkyrie’den ayrıldı. Thor: Love and Thunder’ın gerçek hikayesi hakkında fazla bir şey bilmiyoruz, ancak Natalie Portman’ın Mighty Thor olarak seriye geri döndüğünü biliyoruz. Çizgi romanlarda Jane Foster, Thor’un çekici Mjolnir’in yardımıyla bir süper kahraman olurken kanserle savaşıyor.