Ana SayfaDizi-FilmUncharted Filmi Ne Zaman Çıkacak?
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Uncharted Filmi Ne Zaman Çıkacak?

Uncharted’ın bir film uyarlaması uzun süredir geliştirilmektedir. Uncharted Filmi Ne Zaman Çıkacak sorusu da bu nedenle kafaları kurcalar. Filmle ilgili ilk konuşma 2008’de, ilk oyunun galasından kısa bir süre sonra gerçekleşti. Video oyunu serisinin eski hayranları veya bu aksiyon dolu dünyaya ilk kez girmekle ilgilenen yeni insanlar için, yakında çıkacak olan Uncharted filmi hakkında şu ana kadar bildiğimiz her şey burada.

Uncharted Fragmanı Var mı?

Sony Pictures, 21 Ekim 2021’de Uncharted için ilk resmi fragmanı yayınladı. Hazine avı ve yaşamı tehdit eden risklerle dolu gelecek macera filmine ilk büyük bakışı sunuyor.

Aynı gün Sony, Tom Holland ve Marl Wahlberg’in hikayeyi tanıttığı ve Uncharted’da yer alacak birçok tehlikeli gösteri ve güzel yeri tartıştığı filmin kamera arkası görüntüsünü de yayınladı.

Uncharted Oyuncu Kadrosu

Daha önce de belirtildiği gibi, Holland ve Wahlberg, Uncharted’ın iki yıldızı. Pek çok kişi muhtemelen en yeni Spider-Man filmlerinde ve MCU’da ve diğer birçok büyük filmde Spider-Man olarak bilinen Peter Parker rolünden haberdar olan Holland, serinin yıldızı Nathan Drake’i oynuyor.

Daha Fazla Oku: Saygı 3. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

UUncharted Filmi Ne Zaman Çıkacak?

Uncharted, şimdiye kadar beyaz perdeye epey bir yolculuk yaptı. 2008’de geliştirmeye başlayan film, yıllar boyunca birçok farklı yönetmen ve yazarın elinden geçti. Hayranların duyduğu ilk çıkış tarihi, Sony’nin filmin 2016 yazında vizyona gireceğini duyurduğu 2014 yılındaydı.

Daha sonra, yönetmen Travis Knight projeden ayrıldıktan sonra 2020’ye üç yıllık bir gecikme yapmadan önce gelecek yıla ertelendi ve sonunda yerini daha önce Zombieland ve Venom gibi filmleri yöneten Ruben Fleischer aldı. Elbette, Uncharted dahil birçok projenin COVID-19 nedeniyle karşılaştığı gecikmeleri hepimiz biliyoruz.

Asıl konuya gelecek olursak, Uncharted nihayet 18 Şubat 2022‘de sinemalarda olacak. Bu yüzden sinema gezinizi yakında planlamaya başlayabilirsiniz. Uncharted Filmi Ne Zaman Çıkacak sorusunu cevapladığımız makale burada sonlanıyor.