Ana SayfaDizi-FilmTransformers 6 Ne Zaman Çıkacak?
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Transformers 6 Ne Zaman Çıkacak?

Transformers serisi geçmişte Hollywood’da etkileyici bir iz bıraktı. Peki Transformers 6 Ne Zaman Çıkacak? Transformers on yıldan fazla bir süredir dünya çapındaki gişede topluca 4,8 milyar dolar kazandı. Ancak son birkaç taksit, Transformers’ın itibarını inşa ettiği devasa kazançlara ulaşmadı. Franchise artık resmi olarak geri dönüş yapmaya hazırlanıyor. Paramount ve Hasbro, 24 Haziran 2022’de vizyona girecek başka bir canlı aksiyon Transformers filmi planladılar.

Ocak ayında stüdyonun iki live-action Transformers senaryosunun aynı anda üzerinde çalıştığı açıklanmıştı. Zodiac, The Amazing Spider-Man ve Netflix’in yazarı Murder Mystery James Vanderbilt, robot hayvanlara dönüşen robotlara odaklanan Transformers yan ürünü Beast Wars üzerinde çalışıyor.

Daha Fazla Oku: Komutan Filmi Ne Zaman Başlayacak?

Transformers 6 Ne Zaman Çıkacak-
Transformers 6 Ne Zaman Çıkacak?

Transformers 6 Yapımcısı

Bumblebee evreninde geçen diğer senaryo, Army of the Dead’s Joby Harold tarafından kaleme alınacak. Paramount resmi olarak bir 2022 Transformers yaz tarihi belirlemiş olsa da, bir Son Tarih raporuna göre tarihin hangi senaryolar için olduğu belli değil.

Her iki durumda da, John Cena gibi oyuncular Bumblebee 2’ye geri dönmekle ilgilense de, doğrudan bir Bumblebee devam filmi Haziran 2022’yi alacak gibi görünmüyor. uzun bir atışla franchise. Bununla birlikte, 2018 Travis Knight’ın yönettiği film, dünya çapında 465 milyon dolarlık bir ticari düşük seviyeye ulaştı. Bu çok beklenen Transformers 6 Ne Zaman Çıkacak?

Transformers 6 Senaryolar

Senaryolar 2020‘nin başlarında geliştirilmeye başladığında, kaynaklar bu Transformers fikirleriyle “franchise içinde birden fazla hikaye oluşturma” fırsatlarından bahsetti. Her iki senaryonun da nihayetinde büyük ekrana mı çıkacağını yoksa stüdyonun ikisinden sadece biriyle mi ilerleyeceğini söylemek için henüz çok erken.

Yönetmenler canlı aksiyon projeleri için belirlenmedi, ancak Michael Bay’in dümene geri döneceğine güvenmeyin. Beş Transformers filmi yönettikten sonra Bay, bir yapımcıya seriye devam etmeyeceğini “gerçekten açıkça” söyledi. Bununla birlikte, Netflix’in patlayıcı aksiyon filmi 6 Underground’daki çalışmasının ardından Transformers yazarı Ehren Kruger ile bir sonraki filmi Black 5 için yeniden bir araya geldiği bildiriliyor.

Transformers 6 Ne Zaman Çıkacak-
Transformers 6 Ne Zaman Çıkacak?

Transformers Animasyon Filmi

Bumblebee, Transformers serisinde şimdiye kadarki en eleştirmenlerce beğenilen film olsa da, finansal açıdan en az başarılı olan filmdi ve bu, hayranların canlı aksiyon serisine olan ilgisini kaybettiğini gösterebilir. O halde, yeni bir animasyonlu Transformers filminin yapım aşamasında olduğunu öğrenmekten heyecan duyabilirler – ve bu bir başlangıç ​​hikayesi gibi görünüyor.

Toy Story 4 yönetmeni Josh Cooley, yeni animasyon filminin yönetmeni olarak Nisan 2020‘de (Son Tarih üzerinden) duyuruldu. O zamandan beri film hakkında çok fazla bilgi yok ama Paramount yolda olduğunu söyleyince filmin Megatron ve Optimus Prime arasındaki ilişkiye odaklanacağını da öğrendik. Temel bilgilere geri dönmek, hayranların onlarca yıllık diziye olan ilgilerini yeniden canlandırmak için ihtiyaç duydukları şey olabilir – ve birçok hayran animasyonlu TV şovunu izleyerek büyüdüğünden, nostalji faktörü onun lehine çalışabilir. Şimdiye kadar, Transformers animasyon filmi için henüz bir çıkış tarihi yok. Transformers 6 Ne Zaman Çıkacak sorusunun cevabına geçelim.

Transformers 6 Ne Zaman Çıkacak?

Mevcut yaz 2022 yayın takvimine göre, bu canlı aksiyon Transformers filmi Warner Bros.’dan üç hafta sonra gelecek.’ The Flash, planlanan bir Pixar filminin 17 Haziran 2022‘de yayınlanmasından bir hafta sonra ve Brie Larson’ın 8 Temmuz 2022‘de yapılması planlanan ikinci Captain Marvel filminden birkaç hafta önce. Daha yakından bakmak için 2020‘nin vizyona girmesine ilişkin kılavuzumuza göz atın burada zamanlayın.

Transformers 6 Ne Zaman Çıkacak yazımızı burada sonlandırıyoruz.