Paylaş
İçindekiler

Komutan Filmi Ne Zaman Başlayacak?

Komutan filmi bir çok filmsever tarafından heyecanla beklenen bir film. Milli duyguları kabartan Komutan Filmi Ne Zaman Başlayacak? Bu sorunun cevabını sizler için araştırdık. Mert Kılıç’ın başrol olacağı filmde hayranları onu sürekli bu soru ile darlıyor. O da kesin cevap vermekten kaçınsa da bazı ipuçlarını paylaşmadan edemiyor. Biz de bu ipuçlarından bulduklarımızla Komutan Filmi Ne Zaman Başlayacak sorusuna cevap vermeye çalıştık.

İlginizi Çekebilir: Eltilerin Savaşı 2 Ne Zaman Çıkacak?

Komutan Filmi Oyuncuları

  • Mert Kılıç
  • Aslıhan Güner
  • Can Kızıltuğ
  • Şükrü Üçüncü
Komutan Filmi Ne Zaman Başlayacak

Mert Kılıç

Asla unutma (2005), Komutan (2021) ve Sungurlar (2014) ile tanınan Oyuncu. 2013 yılından beri Aslıhan Güner ile evlidir. Daha önce Aygün Kazımova ile evlidir.

Komutan Filmi Ne Zaman Başlayacak

Aslıhan Güner

17 Aralık 1987’de İstanbul’da doğdu. Kuzey Yıldızı (2019), Selam: Bahara Yolculuk (2015) ve Dirilis: Ertuğrul (2014) ile tanınan bir aktris. Anne tarafından ailesi Bosna asıllıdır. Baba tarafından Bulgaristan’dan göç eden Türk asıllı bir ailedir.

Komutan Filmi Ne Zaman Başlayacak

Can Kızıltuğ

Çukur (2017), Komutan (2021) ve Kuzey Yıldızı (2019) ile tanınan Oyuncu.

Komutan Filmi Ne Zaman Başlayacak

Şükrü Üçüncü

Komutan (2021), Seni Seven Ölsün (2016) ve Sümela’nin Sifresi 3: Cünyor Temel (2017) ile tanınan Oyuncu.

Komutan Filmi Ne Zaman Başlayacak?

Komutan Filmini bu link üzrinden resmi Instagram sayfası üzerinden takip edebilirsiniz. Çekim çalışmalarına 2020 Haziran ayında başlanan Komutan Filmi bir çok izleyici tarafından merkla bekleniyor. Instagram sayfalarından bazı sahneler ile ilgili ipuçları paylaşan Film 2022 yılının ilk aylarında çıkacağa benziyor. Komutan Filminin Dizi olarak çıkabileceği ise konuşulanlar arsında. Komutan Filmi Ne Zaman Başlayacak sorusunun kesin cevabını aldığımız zaman sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir