Ana SayfaDizi-FilmTozkoparan İskender Ne Zaman Başlayacak? (2022)
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Tozkoparan İskender Ne Zaman Başlayacak? (2022)

TRT 1 ‘in sevilen yapımlarından birisi olan Tozkoparan İskender ne zaman başlayacak? Bu muhteşem dizi büyüklere olduğu kadar küçüklere de hitap eden dizilerden birisi olmaktadır. 5 Haziran 2021’de 26. bölümü gösterildikten sonra sezon finali yapan dizi hakkında en çok merak edilen konu ise Tozkoparan İskender ne zaman başlayacak olmaktadır.

Tozkoparan İskender’in Yeni Sezonun Tarihi Açıklandı mı?

Çağan Efe Ak, Esat Polat Güler, Tuana Naz Tiryaki ve Yağız Kılıç gibi çocuk oyuncuların yer aldığı Tozkoparan İskender TRT 1’in en sevilen dizilerinden birisi olmaktadır. 5 Haziran 2021’de ara verdiği macerasına ne zaman başlayacağı ise uzun süredir sorulan sorulardan birisi olmaktadır.

Daha Fazla Oku: Masterchef Ne Zaman Başlayacak 2022

Tozkoparan İskender Ne Zaman Başlayacak

Tozkoparan İskender ne zaman başlayacak  sorunun cevabı ise 30 Ağustos olarak verildi. Hem 30 Ağustos Zafer Bayramı hem de Malazgirt Zaferinin kutlanması için yeniden ekranlara dönecek olan Tozkoparan İskender’in kutlamalara özel olarak iki bölümünün hazırlandığı gelen bilgiler arasında yer aldı.

Tozkoparan İskender’in Konusu Nedir?

Daha çocuk yaşında bir süper kahraman olan İskender’in geçmişten günümüze gelmesi ile olayların başladığı dizide iskender ve yol arkadaşları olan Salih ve Fikri’nin ezeli düşmanları olan Giobanni ile olan maceraları konu almaktadır. İskender henüz 12 yaşında olmasına rağmen olağanüstü yeteneklerinin olmasının yanı sıra yetenekli bir kemankeş olması da neden önemli olduğunun açıklaması oluyor.

İstemeden geldiği günümüzden en kısa süre içinde zamanına dönmemesi durumunda ise Tozkoparan’ların tarihten silinmesi ve kötülerin kazanmasına neden olacağı için sürekli olarak zamanına dönmeye çalışıyor. Her bölümü heyecan dolu olmasından dolayı da dizinin takipçileri Tozkoparan İskender ne zaman başlayacak sorusunu sıklıkla dile getirmesine neden oluyor.