Ana SayfaDizi-FilmMasterchef Ne Zaman Başlayacak 2022
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Masterchef Ne Zaman Başlayacak 2022

Uzun zamandır TV 8 ekranlarında kendisine yer bulan Masterchef Ne Zaman Başlayacak 2022 yılında izleyeilecek miyiz gibi sorular aklınızı karıştırıyor olabilir. Masterchef her ne kadar popüler bir program olsa da aynı zamanda sadık bir izleyici kitlesi bulunuyor. Her sezonu merakla beklenen ve takip edilen program bu sebeple her ara verdiğinde hayranlarının aynı sorusuna maruz kalıyor. Masterchef izleyicilerin şu aralar en çok sorduğu soruların başında ise Masterchef ne zaman başlayacak 2022 geliyor.

Masterchef Ne Zaman Başlayacak 2022 ve Kaçıncı Sezonu Yayınlanacak?

Jüri koltuğunda Danilo Zanna, Mehmet Yalçınkaya ve Somer Sivrioğlu’nun bulunduğu Masterchef, bu yıl 5. sezonu ile izleyicilerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Bir yandan Türkiye’nin yeni Masterchef’i olmak için yarışmacıların başvuru süreçleri devam ederken, diğer yandan da programın sadık izleyicileri Masterchef ne zaman başlayacak 2022 sorusunun cevabını arıyor.

Masterchef 2022 sezonu için yarışmacı başvurularının yapılmaya başlanmasından sonra doğal olarak izleyiciler de Masterchef ne zaman başlayacak 2022  sorusunun cevabını aramaya başladı. Masterchef’in 5. sezonu için henüz net bir başlanma tarihi bildirmeyen kanal izleyicilerinin merakla beklemesine neden oldu. Masterchef’in 4. sezonunun ağustos ayında başlamış olması sebebiyle izleyiciler bu sezonun da ağustos ayı gibi başlayacağını düşünüyor.

İlginizi Çekebilir: Hacı Bayram Veli Ne Zaman Başlayacak?

Masterchef 2022 Sezonuna Nasıl Başvuru Yapılır?

Mutfağına ve yeteneğine güvenen şeflerin kıyasıya yarıştığı bir yarışma olan Masterchef’in 5. sezonun başvuruları başladı. Bu yarışmada yer almak isteyenlerin ise TV 8’in resmi internet sitesinde yer alan başvuru formunu doldurmaları ve çektikleri videoyu başvuruya eklemeleri yeterli olmaktadır.