Ana SayfaSosyal MedyaTikTokTikTok Video İndirme iOS
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

TikTok Video İndirme iOS

Sevilerek kullanılan sosyal medya uygulamalarından TikTok video indirme iOS cihazlarda merak edilen konulardan birisidir. Apple’ın ürettiği cihazlarda TikTok kullanan kişiler videoları indirmek için çeşitli metotları kullanmaktadır.

Bu yöntemler sayesinde Sizler de indirdiğiniz videoyu farklı platformlarda paylaşabilirsiniz. Örneğin WhatsApp durumunda paylaşabileceğiniz gibi Instagram’a da gönderi olarak atabilirsiniz. Böylelikle etkileşimlerinizi arttırabilir ve kolay bir şekilde içerik paylaşım yapabilirsiniz. O halde sizlerle birlikte TikTok video indirme iOS cihazlarda nasıl yapılır gelin birlikte görelim.

Tiktok Video İndirme IOS

IOS cihazlarda indirmek için yapmanız gerekenler çok basittir. TikTok video indirme işlemini sağlam bir şekilde yapabilmek için aşağıda yer alan adımları takip etmelisiniz.

  • Öncelikle indirmek istediğiniz videoyu TikTok üzerinde açmalısınız.
  • Sonrasında paylaş butonuna basarak linkini kopyalamalısınız.
  • Ardından ise tarayıcıya (safari) TikTok video indirme yazarak karşına gelen sitelerden birini seçmelisiniz.
  • Açılan sitede kopyaladığınız bağlantı linkini buraya yapıştırmalısınız.
  • Ardından ise indirme işleminiz başlayacaktır. Sonrasında cihaza kaydet butonunu kullanarak galerinize kaydedebilirsiniz.

Yukarıda yer alan adımları takip ettiğinizde siz de TikTok video indirme iOS nasıl yapılır öğrenmiş olacaksınız. Videonun kalitesi düşmemesi adına sağlam siteler kullandığınızdan emin olmalısınız. Genel olarak TikTok video nasıl indirilir sorusunun yanıtını arıyorsanız eğer gelin birlikte onu da inceleyelim.

Tiktok Video Nasıl İndirilir?

TikTok video nasıl indirilir sorusunun yanıtını arıyorsanız Android cihazlarda da iOS gibi işlemlerin yapıldığını söylemeliyiz. Yine de genel olarak nasıl indirildiğini düşünüyorsanız aşağıda yer alan adımları takip edebilirsiniz.

  • Öncelikle indirmek istediğiniz Tiktok videosunu açmalısınız.
  • Sonrasında paylaş butonuna basarak videonun linkini kopyalamalısınız.
  • Ardından ise tarayıcıya TikTok video indirme yazarak karşına gelen sitelerden birini seçmelisiniz.
  • Açılan sitede kopyaladığınız videonun bağlantı linkini buraya yapıştırmalısınız.
  • Ardından ise indirme işleminiz başlayacaktır. İşlem tamamlandıktan sonra galerinizden videoya ulaşabilirsiniz.

Yukarıda yer alan adımları takip ettiğinizde siz de Android cihazlarda TikTok video indirme işlemini başarılı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Apple cihazlarında kullanılan işlemlere çok benzemektedir. Tek yapmanız gereken bağlantı linkini kopyalamak ve siteden indirmek. Sonra Facebook hesabınızda, Instagram hesabınızda ya da WhatsApp hikayenizde paylaşabilirsiniz.

Tiktok Filigran Kaldırma hakkında yazılan yazımızı okumak isterseniz eğer sitemizde yer alan içeriklere göz atabilirsiniz.