Ana SayfaSosyal MedyaTikTokTiktok Kendi Kendine Kapanıyor
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Tiktok Kendi Kendine Kapanıyor

Kısa videoları izlemeyi sevenlerin zaman zaman yakındığı problemlerden birisi de Tiktok kendi kendine kapanıyor sorunudur. Eğer ki siz de bu sorunu yaşıyorsanız eğlencenizin yarım kaldığını tahmin edebiliyoruz. Bu sorun genel olarak durduk yere Tiktok’un kapanmasından kaynaklanmaktadır.

Bu durum birçok sebepten dolayı ortaya çıkabilir. Sizler ise bu sorunu gidermek için öncelikle sorunun neden olduğunu bulmanız gerekir. Alternatifleri epeyce farklı olduğundan dolayı her maddeyi teker teker incelemeli ve hangi maddeden dolayı olduğunu çözmelisiniz. Ardından ise çözüm adımlarını uygulayarak Tiktok kendi kendine kapanıyor hatasını çözebilirsiniz.

Tiktok Kendi Kendine Kapanıyor Sorunu

Bu sorun ile karşı karşıya kalmanıza sebebiyet veren muhtemel sorunlar aşağıdaki gibidir. Bu sorunları inceleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz.

  • Uygulama yeni gelen güncellemeler doğrultusunda cihazınız ile uyumsuzluk oluşturuyor olabilir.
  • Uygulamanın ön belleğinde bir problem oluşmuş olabilir.
  • Cihaz kaynaklı problemler olabilir.
  • Tiktok sunucu kaynaklı problemler olabilir.

Yukarıdaki adımları incelediğinizde az çok ne gibi durumlarda bu sorunun ortaya çıktığını görebilirsiniz. Tiktok kendi kendine kapanıyor sorunu için bu sebepleri bilmek yeterli değildir. Gelin bir de çözümlerine bakalım.

Tiktok Kendi Kendine Kapanıyor

Tiktok Kendi Kendine Kapanıyor Sorunu Nasıl Çözülür?

Eğer ki sorunun tam olarak neden kaynaklandığını anlamadıysanız da aşağıda yer alan çözümlerin tamamını uygulayarak sorunu giderebilirsiniz. Bu adımlar genel hataların giderilmesi konusunda sizlere yardımcı olacaktır.

  • Uygulamanın yeni sürümünü bekleyebilirsiniz. Böylece sorunların giderilmesi daha kolay olacaktır. Eğer ki bu durum güncelleme kaynaklı toplu bir sorun ise kısa sürede geleceğinden emin olabilirsiniz.
  • Uygulamanın ön belleğini temizleyebilirsiniz. Bunun için cihaz ayarlarından uygulamalara girebilir, Tiktok’u bulup depolama kısmından ön belleğini temizlemelisiniz.
  • Cihazın verilerini silmeyi de deneyebilirsiniz. Bunun için cihaz ayarlarından uygulamalara girebilir, Tiktok’u bulup depolama kısmından uygulama verilerini temizlemelisiniz. Daha kolay halletmek isterseniz eğer silip tekrar da yükleyebilirsiniz.
  • Sunucu kaynaklı problemlerin giderilmesi için tek çare beklemektir.
  • Cihaz kaynaklı problemleri için cihazı yeniden başlatmayı deneyebilirsiniz.
  • Cihazınızda boş hafızanızın aşırı düşük değerde olmamasına özen göstermelisiniz.

Yukarıda yer alan çözüm adımlarını takip ettiğinizde muhtemelen Tiktok kendi kendine kapanıyor sorunu çözümüne ulaşabilirsiniz. Eğer ki hala çözülmediyse Tiktok yetkililerine mail atarak bu sorunun giderilmesi için talepte bulunabilirsiniz.

Tiktok Bakiye Yükleme Nasıl Yapılır yazımızı okumak isterseniz eğer sitemizde yer alan içeriklere göz atmayı unutmayınız.