Ana SayfaDizi-FilmThor Love And Thunder Ne Zaman Çıkacak?
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Thor Love And Thunder Ne Zaman Çıkacak?

Marvel sinematik evrenin takipçileri tarafından merakla beklenmesinden dolayı sıklıkla Thor Love and Thunder ne zaman çıkacak sorusu gündeme geliyor. Marvel sinematik evrenin 29. filmi olarak vizyona girecek olan thor Love and Thunder filmi içerisinde Christian Bale, Natalie Portman ve Bradley Cooper gibi birçok ünlü isim yer alıyor.

Thor Love And Thunder Filminin Kesin Vizyon Tarihi Belirlendi mi?

Marvel Stüdyoları tarafından yapılan ve dağıtımını Walt Disney Pictures tarafından üstlendiği film 8 Temmuz 2022’de vizyona girecek. Yapılan bu resmi açıklamanın ardından da Thor Love and Thunder ne zaman çıkacak soruları da cevap buldu.

Thor Love and Thunder’da Yer Alan Karakterler Kimlerdir?

Thor Love karakteri Chris Hemsworth tarafından canlandırılmaktadır. İskandinav mitolojisinde yer alan aynı isimdeki tanrıya dayandırılan Thor, aynı zamanda vir Avenger ve Asgard’ın eski kralı olmaktadır.

Gorr the God Butcher ise Christian Bale tarafından canlandırılmaktadır. karakter bütün tanrıları yok etmeyi isteyen dünya dışı bir savaşçıdır.

Jane Foster tarafından canlandırılan karakter olan Natalie Portman hem Thor’un eski sevgilisi hem de süper kahraman olmaktadır. Gördüğü kanser tedavisinden sonra süper kahramana dönüşen astrofizikçi daha sonrasında Might Thor adını almaktadır.

Daha Fazla Oku: Thor 4 Ne Zaman Çıkacak?

Tessa Thompson ise Asgard’ın yeni yöneticisi olan Valkyrie’yi canlandırmaktadır. Karakterin çizgi romanlardaki gibi biseksüel olması dolayısıyla Marvel Sinematik Evrenin de ilk LGBTQ süper kahramanı özelliğini taşımaktadır. Bu tarz filmlerin seyredilmesini önermiyoruz. Özellikle çocuklardan uzak tutmak gerekiyor.

Thor Love And Thunder Ne Zaman Çıkacak

Marvel Sinematik Evreni’nin birbirinden canlı karakterlerinin bir arada olduğu bu film Thor Love and Thunder ne zaman çıkacak sorusunu da hak ediyor. Her ne kadar vizyon tarihi 8 Temmuz olarak belirlense de, bizim tahminlerimize göre Thor Love and Thunder 2023 yılının başlarında çıkabilir.