Ana SayfaDizi-FilmTensei Shitara Slime Datta Ken 3.Sezon Ne Zaman Çıkacak?
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Tensei Shitara Slime Datta Ken 3.Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Tensei Shitara Slime Datta Ken 3.Sezon Ne Zaman Çıkacak diye merak edenler merak etmekte çok haklılar. ‘That Time I Got Reincarnated as a Slime’ olarak da bilinen animenin asıl adı ‘Tensei Shitara Slime Datta Ken’dir. Fuse tarafından yazılan bir animedir. Mitz Vah tarafından çizilen aynı adlı Japon roman serisine dayanan bir fantezi isekai animesidir.

Anime, izole bir hayat süren ancak içinde bulunduğu şartlarla tamamen barışık olan bir karakteri canlandırıyor. 30 yaşında bir şirket çalışanı olan Satoru Mikami, bir bıçaklama olayının ardından hayatı değişir.

Satoru ölürken bir sürü emir duyar ama onları anlamlandıramaz. Ancak bilincini geri kazandığında şok olur ve bilmediği bir diyarda reenkarne olduğunu öğrenir. Yeni dünyasına uyum sağlamaya çalışır. Ve sonunda bir İblis Lordu olur.

Anime ilk olarak 2 Ekim 2018’de gösterime girdi. Şimdilerde, ilk iki sezonun tamamlanmasının ardından, izleyicilerini yeni sezon merakı sardı. Yaklaşan sezonu hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyen büyük bir küresel hayran kitlesine sahip. Tensei Shitara Slime Datta Ken 3.Sezon Ne Zaman Çıkacak sorusu hakkında sizin de merak ettikleriniz var değil mi?

İlginizi Çekebilir: Boku No Hero Academia 6.Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Tensei Shitara Slime Datta Ken 3.Sezon Olacak Mı?

Tensei Shitara Slime Datta Ken 3.Sezon’u olacak. TenSura’nın üçüncü sezonunun, 2022 sonbaharında vizyona girecek olan yeni filmden sonra duyurulma olasılığının yüksek. Ama 3. sezonunun geleceği hakkında şüphemiz yok çünkü;

Birincisi, bu anime serisinin son derece karlı olmasıdır. Her iki sezon 5000 den fazla sattı. Hafif romanlar ve manga, Japonya’da sürekli olarak en çok satan listesinde yer alır. Ayrıca bu seri için çok sayıda mal ve figür üretiliyor ve satılıyor.

Tensei Shitara Slime Datta Ken 3.Sezon Ne Zaman Çıkacak
Tensei Shitara Slime Datta Ken 3.Sezon Ne Zaman Çıkacak

İkinci neden, hala uyarlanacak çok fazla içeriğin olmasıdır. Şu anda Japonya’da mevcut 18 uyarlanacak içerik var ve şimdiye kadar sadece 6’sı uyarlandı. Yani Tensei Shitara Slime Datta Ken’in üçüncü sezonunun olmaması için hiçbir neden yok.

Tiyatro filmi ikinci sezonun bitiminden hemen sonra duyurulduğundan, önümüzdeki bölümün yenilenme ve gelecek yıl yayın tarihini duymamız muhtemel. Yukarıda belirtilen bilgileri ve önceki sezon yayın modellerini göz önünde bulundurarak, Tensei Shitara Slime Datta Ken 3.Sezon ne zaman çıkacak sorusuna aşağıda cevap vereceğiz.

Tensei Shitara Slime Datta Ken 3.Sezon Konusu Ne Olabilir?

2. sezon finalinde Rimuru, tüm gücüyle kahramanı şaşırtan birkaç yeni numara öğrenmiş olan Clayman’ı ele geçirir. Bu arada, Veldora Milim ile savaşır ve Demon Lord düşmana karşı durumu değiştirdiğinde Clayman’ı kurtarmasını imkansız hale getirir. Ancak uyandıktan sonra, Clayman’ın yeni keşfettiği güçler onu bir süre için tehditkar gösterir, ancak sonunda Rimuru galip gelir ve rekabete son verir.

3.sezonda, Clayman’ın yenilgisinin yansımaları yakında ortaya çıkmaya başlayacak. Haçlı kuvvetlerinin komutanı Hinata Sakaguchi’nin önderliğinde geçmişte Rimuru’ya saldıran Kutsal Lubelius İmparatorluğu, kendisini kahramanın güçlerinden olası bir misillemenin belirsizliği ile uğraşırken bulacaktır.

Belirsiz siyasi koşullar göz önünde bulundurulduğunda, Hinata muhtemelen Rimuru ile tanışacaktır. Politik anlaşmalar yapıldığında, Rimuru bir savaş turnuvasını da içerecek büyük bir festival düzenleyecek. Peki Tensei Shitara Slime Datta Ken 3.Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Tensei Shitara Slime Datta Ken 3.Sezon Ne Zaman Çıkacak

Tensei Shitara Slime Datta Ken’in 2. sezonu, 12 Ocak 2021‘den 30 Mart 2021‘e kadar bölünmüş olarak yayınlanmıştı. İkinci bölüm 29 Haziran 2021‘de yayınlandı ve 13 için yayınlandı. 21 Eylül 2021‘de ise sezon bitmişti.

Son güncelleme itibariyle, Kodansha, Studio 8bit veya animenin üretimiyle ilgili herhangi bir şirket, T Tensei Shitara Slime Datta Ken 3.Sezon çıkış tarihini resmi olarak doğrulamadı.

Tensei Shitara Slime Datta Ken 3.Sezon Ne Zaman Çıkacak
Tensei Shitara Slime Datta Ken 3.Sezon Ne Zaman Çıkacak

Haber resmi olarak onaylandıktan sonra bu makale ilgili bilgilerle güncellenecektir.

Bu arada, Tensei Shitara Slime Datta Ken Sezon 3 çıkış tarihinin gelecekte ne zaman gerçekleşeceği veya olup olmayacağı hakkında spekülasyon yapmak doğru olmaz. Ancak Tensei Shitara Slime Datta Ken 3.Sezon Ne zaman çıkacak sorusuna bir cevabımız var.

Tensei Shitara Slime Datta Ken 3.Sezon Çıkış Tarihi

Tensei Shitara Slime Datta Ken 3. Sezon çıkış tarihinin 2022 Sonbaharında gerçekleşme şansı yüksek görünüyor. Hem eleştirmenlerden hem de anime hayranlarından gelen yorumlar iyi oldu.

İsekai fantezi animesi için bir sinema filmi de duyuruldu. Filmin Güz 2022‘de vizyona girmesi planlanıyor. Tensei Shitara Slime Datta Ken 3.Sezon çıkış tarihi ise bu vizyon tarihine yakın olması bekleniyor. 2022 yılının ortalarında yani sonbahara doğru çıkış yapabilir.

Kaynak materyalin yanı sıra, anime yenilemeleri öncelikle önceki sezonun reytinglerine ve takip eden küresel hayranlara bağlıdır. Anime’nin bu kadar beğenildiğini gördükleri zaman ellerini çabuk da tutabilirler. Tensei Shitara Slime Datta Ken 3.Sezon Ne zaman çıkacak sorusuna cevap aradığımız yazımız burada sonlanıyor.