Paylaş

Boku No Hero Academia 6.Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Çok popüler anime Boku No Hero Academia 6.Sezon Ne Zaman Çıkacak? Bir gün süper kahraman olmayı hayal eden Daiki Yamashita tarafınca seslendirilen, İzuku Midoriya isminde genç bir çocuk hakkındaki fantastik bir dizidir. Hikaye, insanların her bir kişiye hususi süper güçler olan “Tuhaflıklar” geliştirdiği bir dünyada geçiyor. Ne yazık ki İzuku için bir Tuhaflığı yok fakat bu onun kararlılığını engellemiyor ve oldukca geçmeden kendini hayalini gerçekleştirme yolunda buluyor.

“My Hero Academia”, Bones animasyon stüdyosu tarafınca üretildi ve Kōhei Horikoshi tarafınca yazılıp çizilen aynı isminde manga serisine dayanıyor. Televizyon dizisi Kenji Nagasaki tarafınca yönetiliyor ve Yōsuke Kuroda tarafınca yazılıyor ve Yoshihiko Umakoshi karakter tasarımı yapıyor. Boku No Hero Academia 6.Sezon Ne Zaman Çıkacak sorusu yanıt arıyor.

Animenin 6. Sezonunda Hangi Karakterler Yer Alacak?

“My Hero Academia”nın önceki bütün sezonları şeklinde, 6. Sezon da ana karakter Izuku’yu merkez alacak, şimdi iyi eğitimli bir dövüşçü öteki birçok kahramanla beraber çalışıyor. Diğer ana karakterlerden bazıları içinde, çocukluk arkadaşı Izuku’ya hürmet duymayı ve onunla emek harcamayı öğrenmeden ilkin zorbalığa dönüştüğü için onunla büyüyen bir kahraman olan Katsuki Bakugo, Ochaco Uraraka, Izuku’ya karşı duygusal hisleri olan, sadece bunu açıklamamış olan kabiliyetli bir kahramandır.

Boku No Hero Academia 6.Sezon Ne Zaman Çıkacak
Boku No Hero Academia 6.Sezon Ne Zaman Çıkacak

“My Hero Academia”, eğitimdeki kahramanların yanı sıra, öğrencilerin çok sevmiş olduğu akıl hocalarından kabul edilen Silgi Başkanı olarak da malum Shota Aizawa ile All Might şeklinde öğretmenlere odaklanmak için oldukça vakit harcıyor. Okuldaki öteki öğretmenler Hizashi Yamada, öteki adıyla Present Mic, Nezu yada Bay Müdür ve Midnight olarak da malum Nemuri Kayama’dır. Elbette, kuvvetli Tomura Shigaraki tarafınca yönetilen “My Hero Academia”nın kötü karakterleri da var, Dabi, Himiko Toga, Atsuhiro Sako ve daha fazlası kilit rol oynuyor.

Boku No Hero Academia 6.Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Neyse ki, 5. Sezondan sonrasında daha çok bölüm bekleyen “My Hero Academia” fanatikleri için, dileğiniz gerçekleşti, bu sebeple 6. Sezon, Japonya’da gösterilen beşinci sezonun son bölümünden kısa bir müddet sonra duyuruldu ve finalde bir seslendirme ile alay edildi. final anları. Yeni sezonda İzuku ve arkadaşlarının, dizinin resmi Twitter’ında bulunan kısa bir tanıtımla daha da alay edilen fena erkeklerin artan tehdidiyle savaşırken hikayesine devam edecek.

Ne yazık ki bu duyuru, “My Hero Academia”nın 6. Sezonu için bir prömiyer zamanı içermiyor. GamesRadar, Ekim 2022 çıkış tarihini yüksek bir ihtimal olarak tahmin ediyor. 5. Sezon, pandemi sebebiyle büyük bir gecikmeyle yüz yüze kaldı, bu yüzden önceki sezonların çıkması daha uzun sürdü, sadece Sezon 6’nın düzgüsel vakit çizelgesini takip etmesi bekleniyor. Boku No Hero Academia 6.Sezon Ne Zaman Çıkacak sorusuna bu cevabı verebiliriz.

Daha Fazla Oku: Moana 2 Ne Zaman Çıkacak?

My Hero Academia’nın 6. Sezonunda Ne Olacak?

“My Hero Academia”nın beşinci sezonu, manganın Endeavor Agency ve Meta Liberation Army öykü yaylarını kapsıyor ve 6. Sezonda Paranormal Liberation War yayının ne olacağını gösteriyor. 5. Sezon boyunca, League of Villains, Bir süredir kahramanlar için büyük bir sıkıntı olan, kuvvetli ve yıkıcı Paranormal Kurtuluş Cephesi olmak için süper kuvvetli insanlardan oluşan köktencilik bir öbek olan Meta Kurtuluş Ordusu’na katılıyor.

Grup, hızla daha çok güç kazanan ve sonucunda Izuku’nun One For All Quirk’ini almayı hedefleyen Tomura tarafınca yönetiliyor. 6. Sezonun kısa teaserına dayanarak, İzuku ve Tomura içinde bir süredir geçindiren büyük bir harp yaklaşıyor şeklinde görünüyor. Yükselen tehdidi tatil etmek için kahramanlar bir araya gelmeli ve Tomura’yı ve Paranormal Kurtuluş Cephesi’ni kati olarak yenebilmek için sıkı bir halde çalışmalıdır.

Boku No Hero Academia 6.Sezon Ne Zaman Çıkacak yazısı burada sonlanıyor.