Ana SayfaDizi-FilmSungurlar Ne Zaman Başlayacak 2022?
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Sungurlar Ne Zaman Başlayacak 2022?

Bir döneme damga vuran Sungurlar dizisi yayınlandığı zaman son derece beğenilmiş olan dizilerin başına geliyor. Sungurlar ne zaman başlayacak 2022 senesinde yayınlanacak mı diye merak eden ve hala diziyi unutamayanlar ise merakla bekliyor. Biz de bu yazıda insanların merak ettiği bu sorunun yanıtını vereceğiz. Hadi dilerseniz hemen başlayalım.

Sungurlar Dizisi Hakkında

Sungurlar Ne Zaman Başlayacak 2022

Sungurlar ne zaman başlayacak 2022 senesinde sorusunun yanıtını vermeden önce bilmeyenler için Sungurlar dizisi hakkında bilgi verelim. Sungurlar dizisi toplamda iki sezon yayınlanmıştır. Yayınlanmış olan kanal Samanyolu TV’dir. Toplamda yayınlanan bölüm sayısı 39 olmuştur. İlk sezon 34 ikinci sezon ise sadece 5 bölüm yayınlanmıştır. Cumartesi günleri 20.50 da yayına giren dizinin ilk yayın tarihi  25 Ekim 2014 son yayınlanma tarihi ise 17 Ekim 2015 olmuştur.

Daha Fazla Oku: Kırmızı Oda Ne Zaman Başlayacak 2022?

Dizinin konusuna gelindiğinde ise Sungurlar Timi adı verilen bir timin farklı türden suç örgütleri ile mücadelesi anlatılmaktadır. Dizi aynı zamanda Şefkat Tepesi adlı dizinin devamı niteliğindedir. Dizinin yedi ana karakteri vardır. Bunlar Yüzbaşı Serdar, Naza, Meryem, Kordon Celil, Doktor, Şahin’dir. Olay kurgusu bu ekip üzerinden ilerlemiştir. Dizinin türü ise dram, aksiyon, suç ve askeridir. Hepsinden öğeler içermektedir.

Sungurlar Ne Zaman Başlayacak 2022

Sungurlar ne zaman başlayacak 2022 senesinde sorusunun ise şimdilik bir yanıtı mevcut değildir. Fox TV ile anlaşan dizi 2022 senesi içerisinde yayına gireceğe benziyor. Bizim tahminlerimiz bahar aylarını gösterse de aksilikler olduğu vakit yaz aylarına da sarkabileceğini düşünüyoruz.