Ana SayfaDizi-FilmKırmızı Oda Ne Zaman Başlayacak 2022?
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Kırmızı Oda Ne Zaman Başlayacak 2022?

TV 8’in sevilen dizilerinin başında gelen kırmızı oda en son yılbaşından önce sevenleri ile buluşmuştu. Kırmızı Oda Ne Zaman Başlayacak diye sormakta çok haklısınız çünkü herkes bu soruyu merak ediyor. Daha sonrasında yeni bölümlerinin yayınlanmaması diziyi sevenlerin endişelenmelerine ve kırmızı oda ne zaman başlayacak 2022 sorusunu aramaya başlamasına neden oldu.

Binnur Kaya’nın baş rolünü üstlendiği Kırmız Oda en son 57. bölümünden sonra bir daha ekranlara gelmedi. Herhangi bir açıklamanın yapılmaması ise diziyi takip edenler tarafından bir daha yayınlanmayacağı şeklinde yorumlanmıştı.

Kırmızı Oda

Ciddi bir hayran kitlesine sahip olan Kırmızı Oda’nın bu ani sessizliğinin endişe yaratmasının yanı sıra uzun bir süre hiçbir açıklamanın yapılmaması da dizinin kaldırıldığı yönünde endişeleri artırmıştı. Ancak yeni bölümün tanıtımlarının yayınlanması bu endişelerin giderilmesinde etkili oldu. Yayınlanan tanıtımlarda ilk sezondan tanıdığımız Delikanlı Sadi’nin geri döndüğünü görüyoruz.

Ancak Delikanlı Sadi’nin neden geri döndüğü ile ilgili bir bilgi yok. Bu da yeni bölümün daha büyük bir heyecanla beklenmesini sağlıyor. Çünkü Delikanlı Sadi karakteri Kırmızı Oda’nın en çok sevilen karakterlerinden birisi olmuştu.

Kırmızı Oda Ne Zaman Başlayacak 2022

Yapılan tanıtımlar kırmızı oda ne zaman başlayacak 2022 sorusunun cevabını da vermiş oldu. Kanalda gösterilen tanıtımlara göre Kırmızı Oda seyircileri ile 28 Ocak Cuma akşamı her zamanki saatinde buluşacak.

Daha Fazla Oku: Outlander Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?