Ana SayfaSpotifySpotify Profilime Bakanları Görme
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Spotify Profilime Bakanları Görme

Spotify profilime bakanları görme Spotify kullanıcıları tarafından sıklıkla talep edilmesine rağmen; Spotify’ın 2019 yılında yaptığı açıklamada bunun kesinlikle mümkün olmayacağını açıkça belirmişti. Bu sebeple de hangi kullanıcının hangi çalma listelerini takip ettiğinin bilinmesi mümkün olmamaktadır. Bu durum can sıkıcı olmakla birlikte özellikle android işletim sistemine sahip olan kullanıcıların profillerinin ya da çalma listelerinin popülerliğini ölçebilecekleri yöntemler bulunmaktadır.

Takipçiler Hakkında Görülebilecekler

Spotify özelliği sayesinde profilinizi kimlerin takip ettiğini rahatlıkla görebilirsiniz. Ancak bu durum sizi takip eden kişinin hangi listeleri takip ettiğinizi görebilmenizi sağlamayacaktır. Bu sebeple de bu yöntemle ancak Spotify profilime bakanları görme şansını yaratmaktadır. Diğer bir yandan bir kullanıcının sizi takip etmesi demek aynı zamanda çalma listelerinizi de takip ettiği anlamına gelme ihtimali büyüktür.

Spotify Profilime Bakanları Görme

Spotify’daki takipçilerini görebilmek için ise öncelikle hesabınızın sağ üstünde bulunan dişli simgesine dokunmanız daha sonrasında ise isminizin üstüne tıklamanız gerekmektedir. Daha sonrasında ise takipçi listenizi görüntüleyebilmek için en üstteki takipçi sayısına dokunmanız yeterli olacaktır.

Ayrıca sizi takip eden bir kişinin sizi listelerinizi de takip edip etmediğini profilini kontrol ederek anlayabilirsiniz.

Daha Fazla Oku: TikTok Profile Bakanları Görme

Bir Çalma Listesini Kimin Takip Ettiğini Görmek İçin Deneyebileceğiniz Diğer Yöntemler

Spotify profilime bakanları görme için uygulayabileceğiniz bir diğer yöntem kesin sonuç vermemekle birlikte uygulanabilecek tek yöntem olmaktadır. Daha önceleri Spotify kullanıcılarının takip ettiği her yeni çalma listesini herkese açık olarak gösteriyordu.

Şu anda ise ne kullanıcı oynatma listesini takip ettiğinde kendisi ayarlamadığı sürece bu bilgi gizli kalmaktadır. Eğer belirli bir Spotify kullanıcısının hangi çalma listelerini takip ettiğini bulmak istiyorsanız o kişinin profilini açın ve üst kısmında yer alan çalma listeleri seçeneğine dokunun. Eğer merak ettiğiniz kullanıcı herkese açık şekilde ayarladı ise takip ettiğin listeleri görebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: İnstagram Profilime Kim Baktı Ücretsiz