Ana SayfaSosyal MedyaTikTokTikTok Profile Bakanları Görme
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

TikTok Profile Bakanları Görme

TikTok, her ay oluşturulan milyonlarca yeni hesapla dünyanın en popüler sosyal medya uygulamalarından biridir. TikTok Profile Bakanları Görme işlemi ise bütün kullanıcıların merak ettiği bir özellik. Şirket, tüketiciler için uygulamayı ilgi çekici kılmaya yönelik platforma yeni özellikler eklemeye devam ediyor.

Ancak, her yeni özellik kullanıcılar tarafından eşit derecede sevilmiyor. Platform kısa süre önce, kullanıcı tabanında bir çılgınlık yaratan eski özelliklerinden birini geri getirdi.

İsteğe bağlı özellik, kullanıcıların hesaplarını son 30 gün içinde kimlerin görüntülediğini kontrol etmelerine olanak tanır ve pek çok kullanıcı bu özelliği sevmiyor.

TikTok Profile Bakanları Görme Özelliği Nasıl Kullanılır?

Özellik, bilinmeyen nedenlerle kaldırılmadan önce 2021’in başına kadar mevcuttu. Birkaç yeni özellik ile bir geri dönüş yaptı ve şu anda sadece bazı kullanıcılar tarafından kullanılabilir.

Özelliğin mevcut sürümü isteğe bağlıdır ve istenirse devre dışı bırakmanıza olanak tanır. Kullanıcılar kitlelerini takip edebilir ve videolarının hedef demografiye ulaşıp ulaşmadığını kontrol edebilir. İlgilenen okuyucular için özelliği etkinleştirme adımları şunlardır:

  • Sağ alt köşedeki profil simgesine tıklayın ve açın
  • Ardından sağ üst köşedeki menü simgesine tıklayın
  • Göz sembolüne tıklayın
  • “Profil görüntüleme geçmişini aç” seçeneğini seçin.

Seçeneği açtıktan sonra, profilini kimin ziyaret ettiğini kontrol edebilirsiniz ve izleyici kimliği 30 gün boyunca listede olacaktır. Ancak, özelliğin birkaç sınırlaması vardır. Hesabınızı ziyaret eden diğer kişiler de aynı seçeneğin görüntüleyenlerin listesinde görünmesi için açık olmalıdır.

TikTok Profile Bakanları Görme

Bazı Kullanıcılar Bu Özelliği Sevmiyor

TikToker’lar bu özelliğin hayranları değil ve birçoğu seçeneği hesaplarında kapalı tutacaklarını iddia etti. Hatta bazı kullanıcılar hesaplarını platformdan silme konusunda şaka bile yaptılar. TikTok profile bakanları görme özelliği ilerleyen günlerde nasıl tepkilere yol açacak bunu hep beraber göreceğiz.

Daha Fazla Oku: Tiktok Videolarım Gözükmüyor [Çözüm]