Ana SayfaSpotifySpotify Zaman Kapsülü Oluşturma 2024
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Spotify Zaman Kapsülü Oluşturma 2024

Son zamanlarda mailinizi kontrol ettiyseniz eğer Spotify zaman kapsülü oluşturma hakkında araştırma yapıyor olmalısınız. Eğer ki siz de bu konu hakkında fikir edinmek istiyorsanız doğru yere geldiniz. Yazımızın devamında yer alan bilgiler ile siz de zaman kapsülü oluşturabilir ve 2024 yılına girdiğimizde bu kapsülü açabilirsiniz.

Ne işe yarıyor diyecek olursanız eğer seçtiğiniz müzikleri uzunca zaman sonra aniden dinliyor olmak güzel hissettirecektir. Bunun için birçok soruda birçok kategoride şarkı seçmeniz istenmekte ve 2024 yılına kadar kapsülü açamamaktasınız. Spotify Wrapped ile beraber bu kapsülü de açarak güzel ve eğlenceli dakikalar yaşayabilirsiniz.

Spotify Zaman Kapsülü Oluşturma

Spotify zaman kapsülü oluşturma işlemleri oldukça basittir. Bunun için aşağıda yer alan adımları takip ederek yapabilirsiniz.

  • Öncelikle Spotify hesabınızın bağlı olduğu mail adresinize giriş yapınız.
  • Spotify’dan gelen mailleri kontrol edin ve Spotify zaman kapsülü oluşturma hakkında yer alan maile tıklayınız.
  • Bu ekranda zaman kapsülü oluşturmanız için bir link yer alacaktır.
  • Bu linke tıklayarak size yöneltilen soruların olduğu sayfaya gidebilirsiniz.
  • Bu kısımda şarkılarınızı seçerken dikkatli olmalısınız. Çünkü kapsülü bir kere kapattıktan sonra tekrar açmanız mümkün olmayacaktır.
  • Her soruya uygun şarkıyı seçtikten sonra kaydedin ve kapsülü kapatın.

Bu adımların devamında ise tek yapmanız gereken 2024 yılını beklemektir. 2024 yılında zamanı gelince bu kapsülü açabilir ve eğlenebilirsiniz. Bu işlemleri yapmak çok uzun sürmediği için tavsiyemiz zaman ayırıp bu etkinliği yapmaktır. Çünkü meyvesi çok güzel olacaktır.

Spotify Zaman Kapsülü Oluşturma

Spotify Zaman Kapsülü Nasıl Oluşturulur?

Spotify zaman kapsülü oluşturma işlemi oldukça basittir. Üst başlıkta da detaylıca anlattığımız gibi kapsülünüzü oluşturabilir ve 2024 yılında dinleyebileceğiniz müzik parçaları oluşturabilirsiniz. Beklemediğiniz müzikler koyarak da 2024 yılında kendinizi şaşırtabilirsiniz.

Spotify Wrapped’a baktığımız zaman sene sonu tüm istatistikleri görmek oldukça güzel olmaktadır. Bunun üzerine değişik alternatifler ile Spotify, kendini diğer platformlardan ayırmak istemektedir. Bunun için de Spotify zaman kapsülü oluşturma konusu ortalıkta dönmektedir. Siz de bu özellik için hemen mail adresinizi ziyaret edebilirsiniz.

Spotify Zaman Kapsülü Ne Zaman Son?

Spotify zaman kapsülü oluşturmak için dikkat etmeniz gereken tarih 31 Ocak’tır. Önümüzdeki günlerde bu işlemleri yerine getirmelisiniz. Aksi taktirde gelecek seneye kadar bu özellikten yararlanmanız mümkün olmayacaktır. Önümüzdeki sene de bu özellik muhtemelen yine Ocak ayının sonuna kadar olacaktır.

Spotify Öğrenci Üyeliği Yenileme Nasıl Yapılır hakkında yazılan yazımızı okumak isterseniz eğer sitemizde yer alan içeriklere göz atabilirsiniz.