Ana SayfaSpotifySpotify Link Kısaltma Nasıl Yapılır?
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Spotify Link Kısaltma Nasıl Yapılır?

Spotify maalesef kendi platformu üzerinden link kısaltma işlemine olanak sağlamıyor. Spotify Link Kısaltma Nasıl Yapılır sorusuna cevap olacak çözüm ise başka bir site üzerinden yapmak. Ama moralinizi bozmayın, sırf bu iş için kurulmuış bir websitesi mevcut. Bu websitesi üzerinden link kısaltma işini yapmanız mümkün. Normal şartlarda aşağıda belirtiğimiz gibi Spotify üzerinden link paylaşma işlemini yapabilirsiniz. Ancak bazen linkler istediğimizden daha uzun olabiliyor.

Daha Fazlası İçin : Spotify Çevrimdışı Dinleme

Spotify Link Kısaltma Nasıl Yapılır

Sptfy.com ile Spotify Link Kısaltma

Sptfy.com websitesi üzerinden link kısaltma işleminizi yapabilirsiniz. Bu websitesini kullananlar siteden memnun olduklarını söylüyorlar.

Kısa bir url oluşturduktan sonra (eğer bunu yaparken hesabınızda oturum açtıysanız), hangi Spotify albümüne, sanatçı sayfasına, platliste veya şarkıya veya çalma listesine bağlanması gerektiğini de değiştirebilirsiniz.

sptfy.com’a giderseniz, hesabınıza giriş yapın ve menüde “URL’LERİNİZ”e basın, hesabınızda oluşturduğunuz tüm URL’lerin bir listesi size sunulacaktır. Her URL için yanında “Kısa URL’yi Düzenle” adlı bir düğme göreceksiniz. Bu düğmeye basarsanız, isterseniz kısa URL’yi yeni bir Spotify bağlantısıyla güncelleyebilirsiniz.

Daha Fazlası İçin : Spotify Fişi Nasıl Alınır? (Receiptify)

Spotify Nedir?

Spotify müziklerin ve podcastlerin akış sağladığı aylık abonelik sistemiyle çalışan İsveç merkezli dijital müzik platformudur. Spotify, dünyanın her yerindeki üreticilerin milyonlarca şarkısını dinlemenizi ve videolarını izlemenizi sağlayan dijital bir müzik, podcast ve video hizmetidir. Müzik çalma gibi temel yetenekler tamamen ücretsizdir ancak Spotify Premium’a yükseltebilirsiniz.

Spotify Link Kısaltma Nasıl Yapılır makalemiz bu kısım ile son buluyor. Ekstra sorularınızı yorumlar kısmında belirtebilirsiniz.