Ana SayfaSpotifySpotify Pie Nasıl Yapılır? (Güncel)
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Spotify Pie Nasıl Yapılır? (Güncel)

En çok ne dinlediğini ne tarz müziklerden hoşlandığını gören kişiler Spotify Pie nasıl yapılır sorusunu sıklıkla sormaktadır. Siz de Spotify istatistiklerinizi görmek isterseniz eğer Spotify Pie özelliğinden faydalanabilirsiniz. Ancak Spotify’ın aralık ayında yayınladığı istatistikler kadar tam doğruluk içermemektedir. Sadece son zamanlarda dinlediğinize göre ortalama bir istatistiktir.

Her ne kadar %100 doğruluk oranında olmasa da az çok yakın bir sonuç oluşturacaktır. Hiç yoktan iyidir diyorsanız Github üzerinde paylaşılan ve birçok kişi tarafından sevilen Spotify Pie sisteminden faydalanabilirsiniz. Orijinal olarak Spotify tarafından oluşturulmadığını, müzik sever bir Github kullanışı tarafından kullanıma sunulduğunu söylemeliyiz.

Spotify Pie Nasıl Yapılır?

Spotify Pie nasıl yapılır sorusunun yanıtına gelecek olursak eğer aşağıda yer alan adımları takip etmeniz yeterli olacaktır. Dikkatli bir şekilde uygularsanız eğer herhangi bir sorun ile karşılaşmazsınız.

  • Öncelikle size verdiğimiz linke tıklamalısınız.
  • Ardından ise sayfanın ortasında yer alan Login to Spotify butonuna basınız.
Spotify Pie Nasıl Yapılır
  • Butona bastıktan sonra Spotify hesabınız ile oturum açmalısınız.
  • Ardından sizden izin isteyecektir. Hesabınız ile oturum açmanız sonucunda herhangi bir güvenlik tehlikesi olmayacaktır. Ancak sorumluluk size aittir.
  • Sonrasında ise Spotify Pie nasıl yapılır sorusu olan tablo karşınıza gelecektir.

Sadece tablo değil ek olarak hangi kategoriden müzik dinlediğinizi, en çok kimleri dinlediğinizi de görebilirsiniz. Bu ve buna benzer istatistikler oldukça tatmin edici olacaktır. Ancak bu tablonun tam olarak doğru olduğunu söylememiz doğru olmayacaktır. Bu yüzden istatistikleri sadece eğlence amacı olarak kullanmanızı tavsiye ederiz. En doğru sonuçları Spotify’ın aralık ayında paylaştığı Spotify Wrapped ile elde edebilirsiniz.

Spotify Pie Linki

Spotify Pie Nasıl yapılır sorusunda yer alan Github linki birçok kullanıcı tarafından araştırılmaktadır. Siz de bu istatistikleri elde etmek için aşağıda sizlere verdiğimiz linki kullanabilirsiniz. Bu link içerisinde birçok Spotify müzik istatistiklerinizi görebilirsiniz. Arkadaşlarınız ile kıyaslayabilir ve onlarla ne tarz ortak müzik zevkiniz olduğunu görebilirsiniz. Spotify Pie Linki için aşağıda yer alan linke tıklayabilirsiniz.

Bu linki kullanırken Spotify hesabınız ile oturum açmanız gerekecektir. Güven açısından herhangi bir problem oluşturmamaktadır. Sadece müzik istatistiklerine erişmek için gerekli bir doğrulamadır.

Spotify Kaç Saat Dinledim Nasıl Bakılır yazımızı okumak isterseniz eğer sitemizde yer alan içeriklere göz atabilirsiniz.