Ana SayfaSosyal Medyaİnstagramİnstagram Profilime Kim Baktı Ücretsiz
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

İnstagram Profilime Kim Baktı Ücretsiz

İnstagram profilime kim baktı ücretsiz programlar birçok İnstagram kullanıcısı tarafından sıklıkla aratılan konulardan birisi olmaktadır. Ancak bunun ne yazık ki doğru ve tam bir cevabı bulunmamaktadır. Çünkü İnstagram bu özelliği destekleyecek herhangi bir altyapı değişikliği sunulmamaktadır.

İnstagram Profiline Kimin Baktığını Nasıl Anlarım?

İşinde uzman olan stalkerlar İnstagram profillerinde arkalarından iz bırakmadan bütün profilleri gezebilmektedir. Bu sebeple de birçok İnstagram kullanıcısı İnstagram profilime kim baktı sorusunun cevabını merak etmektedir. Bu sorunun cevabını ne Facebook ne de İnstagram verememektedir. Çünkü İnstagram ve Facebook kullanıcılarının gizliliklerine azami dikkat göstermektedir. Bunun yanında İnstagram doğası gereği açık hesapların herkes tarafından gezilebilen bir platform olması da böyle bir duruma izin vermemektedir.

Bu özelliklerinden dolayı da İnstagram profilime kim baktı sorusuna ancak üçüncü kişi tarafından sağlanan bazı uygulamalar cevap verebilmektedir. Ancak bu uygulamaların ne kadar güvenli olduğu elbette ki tartışılmaktadır.

İnstagram Profilime Kim Baktı Uygulamaları Gerçekten İşe Yarar mı?

İnstagram hesabınıza kimin baktığını merak ediyor ve bu sebeple de bu hizmeti size sunacak olan uygulamalar arıyor ancak bunların güvenilir olup olmadığını merak ediyorsanız; şunu söylemeliyiz ki ne İnstagram ne de Facebook kullanıcı hakları dolayısıyla  bu uygulamaların işlev görmesine izin vermemektedir. Bu durumda bu uygulamalar ne iddia ederse etsin işlevsiz olacaklardır.

İnstagram Profilime Kim Baktı Ücretsiz

Diğer bir yandan uygulama mağazalarında bulunan bu uygulamalar ya da internet sitelerinde bunu vaat edenler genellikle farklı amaçlarla yapılmaktadır. Diğer bir yandan bu uygulamalar ne kadar yüksek puan almış olursa olsun bu güvenirliğinin bir belirtisi olmamaktadır. Bu konu sadece ücretsiz olarak sunulan uygulamalarda değil ücretli uygulamalarda da geçerli olmaktadır.

Daha Fazla Oku: İnstagram Telif Hakkı Mesajı Geldi Ne Yapmalıyım?