Ana SayfaSpotifySpotify En Çok Dinlediklerime Nasıl Bakılır?
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Spotify En Çok Dinlediklerime Nasıl Bakılır?

Spotify, en çok çalınan şarkılarınızı ve sanatçılarınızı ortaya çıkaran yepyeni bir web sitesi oluşturdu. Bu web site Spotify En Çok Dinlediklerime Nasıl Bakılır sorusunu akıllara getirdi. Biz de bu yazıyı akıllardaki bu soruyu gidermek için yazıyoruz.

Artık size tüm zamanların En İyi Sanatçılarını ve En İyi Şarkılarını söyleyen bir Spotify sitesi var. Spotify En Çok Dinlediklerim nerede diye merak etmenize gerek yok. Bu site hepsini sizin için istifliyor. Bu sitede bir çok ilgi çekici istatistiği görebilir ve inceleyebilirsiniz.

Spotify, kullanıcılara dinleme alışkanlıkları hakkında kapsamlı bilgi vermeyi sever. 2017 yılında, popüler müzik akışı hizmeti, insanların o yıl en çok hangi şarkıları ve sanatçıları dinlediklerini bilmelerini sağlayan yıllık Spotify Wrapped özelliğini başlattı.

Daha yakın zamanlarda Spotify, kullanıcılara, bir sanatçıyı ne sıklıkta dinlediklerine bağlı olarak, Hayranların İlk %1’inde olup olmadıklarını söylüyor. Bir sanatçıyı Spotify’daki diğer insanlardan %99 daha fazla dinlerseniz, resmi olarak Hayranların İlk %1’ini oluşturursunuz.

Spotify En Çok Dinlediklerime Nasıl Bakılır

Spotify istatistikleri burada bitmiyor. Size daha da fazla bilgi veren yeni bir site sosyal medyada viral oldu.

İlginizi Çekebilir: Spotify Kod Okutma Nasıl Yapılır? (Resimli Anlatım)

Spotify En Çok Dinlediklerime Nasıl Bakılır?

Son zamanlarda Twitter veya Instagram’a yakın bir yerde bulunduysanız, arkadaşlarınızın Spotify’da En İyi Sanatçıları ve En İyi Parçaları hakkında gönderiler paylaştığını görmüş olabilirsiniz. İnsanlar son dört hafta, altı ay ve tüm zamanların En İyi 50 sanatçısının ve şarkılarının listelerini paylaşıyor. Sizinkini öğrenmek için tek yapmanız gereken statsforspotify.com adresini ziyaret etmek ve Spotify hesabınızla giriş yapmak.

Spotify En Çok Dinlediklerim Bulma Linki

Web sitesi size En İyi Sanatçıları veya En İyi Parçaları görme seçeneği sunar. Ardından, son dört hafta, altı ay ve tüm zamanların en popüler sanatçılarınız ve şarkılarınız için kişisel listeler sunar. Esasen site, en çok hangi sanatçıları ve şarkıları gerçekten sevdiğinize dair doğru okumalar sağlamak için dinleme alışkanlıklarınızı ve verilerinizi yakından analiz eder.

Web sitesi ayrıca en son çaldığınız şarkıları tam olarak en son ne zaman çaldığınızla birlikte gösterir.

Spotify En Çok Dinlediklerime erişebilen bu site muhteşem bir site değil mi?