Ana SayfaSpotifySpotify Liste İndirme Nasıl Yapılır?
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Spotify Liste İndirme Nasıl Yapılır?

Spotify liste indirme son zamanlarda merak edilen konular arasında olmuştur. Siz de dinlemek istediğiniz bir listeyi nasıl indireceğinizi merak ediyorsanız doğru yere geldiniz. Yazımızda yer alan direktifler doğrultusunda siz de çalma listelerini indirebilir, internetsiz bir şekilde dinlemeye devam edebilirsiniz.

Spotify liste indirme işlemi için öncelikle Premium hesabınızın olması gerekmektedir. Premium olmadan herhangi bir şarkıyı indiremez ve sonradan internetsiz dinleyemezsiniz. Ya da birçok kişi gibi Premium APK kullanabilirsiniz. Ancak bu sefer de aktif güncellemelerden yararlanmanız mümkün olmayacaktır.

Spotify Liste İndirme

Spotify Liste indirme işlemi oldukça basittir. Bunun için aşağıda yer alan adımları takip ediniz.

  • Öncelikle telefondan yapacaksak eğer indirmek istediğiniz çalma listesini açınız. Bunun için uygulamada kitaplık kısmına geliniz. Orada tüm listelerinizi görebilirsiniz. Eğer ki başkasının listesiyse de takip ederek bu alana gelmesini sağlayabilirsiniz.
  • Listeyi açtıktan sonra sol üstte yer alan beğenme (kalp) simgesinin yanında indirme butonu olacaktır. Bu buton sayesinde tüm listeyi cihazınıza indirebilirsiniz.
  • Eğer ki bu liste beğenilen şarkılar listesiyse ayrı bir beğenme butonu görmeniz mümkün olmayacaktır. Sol üstte sadece indirme butonu yer alacaktır.
Spotify Liste İndirme
  • Bilgisayardan indirmek istiyorsanız eğer sol tarafta indirmek istediğiniz listeye tıklayınız. Ve telefondaki gibi kalp butonunun sağında yer alan indirme butonuna tıklayınız.
Spotify Liste İndirme

Bu işlemleri yaptığınız takdirde Spotify liste indirme aktif olacaktır. Siz de bu özellik sayesinde internetin olmadığı ortamlarda sorunsuzca müzik dinlemeye devam edebilirsiniz.

Spotify’da Neden Şarkı İndiremiyorum?

Spotify liste indirme nasıl yapılır sorusunda sonra Spotify’da neden şarkı indiremiyorum sorusu bizi karşılamaktadır. Siz de bu durumdan muzdaripseniz eğer birkaç sebep engel oluyor olabilir. Aşağıda yer alan adımları takip ederek sorunun kaynağını tespit edebilir, çözümleyebilirsiniz.

  • Öncelikle problem Premium hesabınızın olmamasından kaynaklanabilir. Aktif bir Premium üyesi olduğunuzu düşünüyorsanız ödemelerinizin sıkıntısız olduğundan emin olmalısınız.
  • Eğer ki problem Premium hesabınızdan kaynaklı değilse ağ problemleri olabilir. Bunun için farklı ağlar deneyebilir, internetinizin hızını sorgulayabilirsiniz.
  • Hızınızda da problem yok ise uygulamanın önbelleğini temizlemeyi deneyebilirsiniz. Böylelikle sorun muhtemelen giderilecektir.

Yukarıda yer alan adımları takip ederseniz eğer spotify liste indirme işleminizi başarılı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Spotify En Çok Dinlenen Sanatçı Bakma hakkında yazılan yazımızı okumak isterseniz eğer sitemizde yer alan diğer içeriklere göz atabilirsiniz.