Ana SayfaSosyal MedyaSnapchatSnapchat Toplu Arkadaş Silme İşlemi Nasıl Yapılır?
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Snapchat Toplu Arkadaş Silme İşlemi Nasıl Yapılır?

Snapchat içerisinden istemediğimiz kullanıcılar ile ile arkadaş olmuş olabiliriz. Yer yer Snapchat toplu arkadaş silme işlemi nasıl yapılır sorusu aklımıza geliyor olabilir. İstenmeyen kişileri ortadan kaldırmanın cevabı işte sizlerle.

Snapchat Toplu Arkadaş Silme

Snapchat uygulaması üzerinden kolayca arkadaş eklenebiliyor. Hızlı ekle menüsünde kullanıcı ismi veya snap karekod üzerinden kolayca ekleme yapılabiliyor. Fakat arkadaş silmesi o kadar kolay değildir. Şimdi adım adım arkadaş silme işlemini anlatacağız.

  • Snapchat uygulamasının sol üst tarafında bulunan profil ikonunuza basın.
  • Aşağı kaydırıp arkadaşlar kısmına inin.
  • Arkadaşlar bölümündeki Arkadaşlarım kısmına tıklayın.
  • Silmek istediğiniz arkadaşınızın ismini yazın veya rehberden bulun.
  • Kullanıcıya uzunca basın.
  • Çıkan bölümde daha fazla seçeneğine tıklayın.
  • Kırmızı olarak arkadaşı sil yerine basın.

Böylece arkadaşınız artık silinmiş olacaktır. Uygulama içerisinde arkadaşlarınızı tek tek silmeniz gerekecektir. Herhangi bir toplu seçim alanı bulunmamaktadır. Sonuç olarak maalesef Snapchat toplu arkadaş silme işlemi yapılamamaktadır.

Daha Fazlası İçin : Snapchat Kısayol Oluşturma

Snapchat Toplu Arkadaş Silme İşlemi Nasıl Yapılır?

Daha Fazla İçin : Snapchat St Ne Demek?

Snapchat Nedir?

Snapchat; Kurucuları Evan Spiegel, Bobby Murphy ve Reggie Brown tarafından akıllı telefonlar için videolu veya görüntülü anlık mesajlaşma uygulamasıdır. Kullanıcıların birbirlerine metin, fotoğraf, ses ve video gönderebilir. Kişisel olarak gönderilen dosyalar, gönderici tarafından maksimum 2 kez görüntülenebilir. Bu ücretsiz uygulama iOS ve Android platformlarında çalışabilir. Uygulamanın ilk versiyonu Eylül 2011’de piyasaya çıkarılmıştır. Kullanıcılarının %72’si kadın olan uygulama en çok Amerika Birleşik Devletleri ve İngiltere’de kullanılmaktadır.