Ana SayfaSosyal MedyaSnapchatSnapchat Nasıl Siyah Yapılır?
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Snapchat Nasıl Siyah Yapılır?

Snapchat Nasıl Siyah Yapılır sorusu Snapchat kullanıcıları tarafından merak edilen sorular arasında yer almaktadır. Birçok kullanıcı karanlık modu gözlerinin yorulmaması için kullanıyor. Şimdi Snapchat Nasıl Siyah Yapılır sorusunun cevabına bakalım.

Snapchat Nasıl Siyah Yapılır ?

Birçok sosyal medya uygulaması güncellemeler ile karanlık (dark) moda geçiş yapmıştır. Snapchat uygulaması da kendi bünyesine karanlık modu ekledi. Göz yormayan ve daha az şarj yiyen bu mod isteyen herkes tarafından aktif edilebiliyor. Sadece mobil uygulama özelliği gösteren Snapchat İnstagram gibi ne zaman bilgisayar desteği getireceği bilinmiyor. Peki Snapchat Nasıl Siyah Yapılır sorusunun cevabına hemen göz atalım.

Snapchat Siyah Tema Yapma Adımları

Snapchat Nasıl Siyah Yapılır
  • Snapchat uygulamasına girip ekranın sol üst köşesinde yer alan profil avatarına tıklayın.
  • Açılan yeni ekranda Ayarlar ikonuna tıklayın.
  • Açılan ayarlar listesinden Görünüm’e girin
  • Görünümde ise “Her Zaman Karanlık” seçeneğine tıklayın.

Bu adımları gerçekleştirdikten sonra siyah (karanlık) temaya geçiş yapmış olacaksınız. Bu adımları uyguladıktan sonra her sayfanız siyah olarak gözükecektir. Siyah temayı beğenmezseniz aynı adımları eski temaya dönüş için gerçekleştirebilirsiniz.

Snapchat nedir?

Snapchat; Kurucuları Evan Spiegel, Bobby Murphy ve Reggie Brown tarafından akıllı telefonlar için videolu veya görüntülü anlık mesajlaşma uygulamasıdır. Kullanıcıların birbirlerine metin, fotoğraf, ses ve video gönderebilir. Kişisel olarak gönderilen dosyalar, gönderici tarafından maksimum 2 kez görüntülenebilir. Bu ücretsiz uygulama iOS ve Android platformlarında çalışabilir. Uygulamanın ilk versiyonu Eylül 2011’de piyasaya çıkarılmıştır. Kullanıcılarının %72’si kadın olan uygulama en çok Amerika Birleşik Devletleri ve İngiltere’de kullanılmaktadır.

Daha fazlası için PUBG Görünmez Harf Nasıl Yapılır?