Ana SayfaSosyal MedyaSnapchatSnapchat Teslim Edildi Ne Demek?
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Snapchat Teslim Edildi Ne Demek?

Snapchat’te snap ve mesaj gönderirken hepimizin aklını kurcalayan bazı sorular var. Snapchat Teslim Edildi Ne Demek, veya gönderildi ne demek, aralarındaki fark nedir, peki açıldı ne demek? Bu soruların hepsine cevap vereceğiz. Teslim edildi ile gönderildi arasındaki farkları da açıklayacağımız bu yazımıza şimdiden hoş geldiniz. Peki gelin bakalım o zaman Snapchat Teslim Edildi Ne Demek?

Snapchat’te Gönderildi Ne Demek?

Bir gün bir anınız var ve kendi kendinize, “Ah, partnerime çekseydim ne iyi olurdu” diye düşünürsünüz, böylece fotoğrafı çeker ve çekersiniz. Mesaja göre fotoğrafınız gönderildi. Bir saat sonra kız arkadaşınla buluşuyorsun ve daha önce gönderdiğin snap’i sorguluyorsun.

Peki, snapchat mesajı göndermek ne anlama geliyor? Evet, snapleriniz Snapchat veritabanına veya bulutuna gönderildi, ancak henüz alıcıya teslim edilmedi. Bu, ağ veya internet bağlantısı sorunlarından kaynaklanabilir.

Snapchat Teslim Edildi Ne Demek

Snapchat’te Teslim Edildi Ne Demek?

Bu nedenle, bir snap gönderdiğinizde, gönderildiğini veya teslim edildiğini belirten bir bildirim alacağınızı zaten biliyoruz. Bir “gönderildi” bildirimi aldıktan sonra, genellikle “Teslim edildi” ifadesi görünür. Snapchat üzerinden gönderilen anlık görüntüler, alıcının telefonuna zaten alınmıştır.

Snapchat’te “gönderildi” ve “teslim edildi” arasındaki farkın, “gönderildi” dendiğinde, anlık görüntülerinizin sunucuya zaten gönderilmiş olduğu ve bunun için endişelenmenize gerek olmadığı sonucuna varabiliriz ve “teslim edildi” yazdığında, gönderdiğiniz anlık görüntüler alıcının akıllı telefonuna teslim edildi, ancak hala açılmamış demektir.

Snapchat Açıldı Ne Demek

Alıcı anlık görüntüleri açtığında, gönderdiğiniz anlık görüntülerin zaten görüldüğünü ve yakında silineceğini belirten bir “açıldı” bildirimi alacaksınız. Snapchat Teslim Edildi Ne Demek adlı makalemiz burada sona eriyor.

Daha Fazla Oku: Snapchat Mesaj Beklemede Ne Demek?