Ana SayfaSosyal MedyaSnapchatSnapchat St Ne Demek?
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Snapchat St Ne Demek?

Snapchat kullancıların devamlılığını sağlamak için bazı özellikler eklemiştir. Kullanıcılar bunların bazıları bilmiyor ve Snapchat St ne demek gibi aramalar yaparak bulmaya çalışıyor. Peki en çok aratılan Snapchat st ne demek sorusunun cevabını hep birlikte öğrenelim.

Snapchat St Ne Demek?

Snapchat içerisinde snapleştiğiniz insanın yanında alev simgesi mi çıktı? Evet bu çıkan simge St anlamına gelmektedir. St ise Snapstreak kelimesinin kısaltılmış halidir. Siz ve arkadaşınız bir Snapstreak olmak istiyorsanız art arda üç günden fazla 24 saat içinde birbirinize snap atmanız gerekmektedir.

Snapstreak Nasıl Devam Eder

Bir Snapstreak’in devam etmesini sağlamak için, her iki Snapchat kullanıcısı da 24 saatlik bir zaman aralığı içinde birbirlerine bir Snap göndermelidir.

Daha Fazlası İçin : Snapchat Streak Geri Getirme İşlemi

Snapchat St Ne Demek

Daha Fazlası İçin : Snapchat Skoru Nasıl Artar?

Snapchat Streak Nedir?

Snapchat üzerinden bolca mesajlaştığınız arkadaşlarınızla gördüğünüz alev işareti aslında Streak yaptığınız anlamına gelir. Snapchat üzerinden bir kullanıcı ile 3 gün boyunca en az 24 saat boyunca mesajlaşırsanız artık bu kişiyle streak yapmış olursunuz.

Snapchat Nedir?

Snapchat; Kurucuları Evan Spiegel, Bobby Murphy ve Reggie Brown tarafından akıllı telefonlar için videolu veya görüntülü anlık mesajlaşma uygulamasıdır. Kullanıcıların birbirlerine metin, fotoğraf, ses ve video gönderebilir. Kişisel olarak gönderilen dosyalar, gönderici tarafından maksimum 2 kez görüntülenebilir. Bu ücretsiz uygulama iOS ve Android platformlarında çalışabilir. Uygulamanın ilk versiyonu Eylül 2011’de piyasaya çıkarılmıştır. Kullanıcılarının %72’si kadın olan uygulama en çok Amerika Birleşik Devletleri ve İngiltere’de kullanılmaktadır.