Ana SayfaDizi-FilmShe Hulk Ne Zaman Çıkacak?
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

She Hulk Ne Zaman Çıkacak?

Marvel comics karakterlerinden birisi olan She Hulk ne zaman çıkacak? She Hulk Disney+ yayını için Jessica Gao tarafından yaratılan bir Amerikan televizyon dizisi olmaktadır. Marvel sinematik evreninde She Hulk dizisinin bir parçası olması ve franchise filmleri ile sürekli paylaşması amaçlar içinde bulunuyor.

Marvel’in kadın süper kahramanlarından birisi olan She Hulk çekimlerinin 2021 nisan ayında başlamasının hemen ardından She Hulk ne zaman çıkacak soruları daha da gündemde oldu. Los Angeles ve Atlanta’da yapılan çekimler ise 2021 yılının Ağustos ayının sonlarına kadar devam etti. 10 bölüm olarak planlanan She Hulk’un ise 2022’de vizyona girmesi planlanıyor.

She Hulk’un Konusu Nedir?

Marvel karakterlerinin en sevilenleri arasında yer alan Hulk ile bağlantılı olan dizide Bruce Banner’ın avukat olan kuzeni Jennifer Walter’sa kan nakli sonrasında yeteneklerini de aktarması konu edilmektedir. Disney+ izleyicileri ile buluşacak olan She Hulk Attorney at Law ilk fragmanı da izleyicilerle buluştu. İlk sezonun konusunun kan naklinden sonra Hulk’un yeteneklerini alan Jennifer’ın yeteneklerini nasıl kullanacağı ile ilgili çalışmalarını temel almaktadır.

She Hulk’ta Kimler Rol Alıyor

Emmy ödüllerinden tanıdığımız Tatiana Maslay’ın Jennifer Walters’a hayat verirken Mark Ruffalo ise Bruce Banner’ın canlandırıyor, Ayrıca Emil Blonsky karakterini can veren oyuncu ise Tim Roth oluyor. Bunun yanında dizide yer alan oyuncular arasında Benedict Wong, Josh Segarra, Ginger Gonzaga, Jameela Jamil, Jon Bass ve Renee Elise Goldsberry gibi isimlerde bulunuyor.

Daha Fazla Oku: Karayip Korsanları 6 Ne Zaman Çıkacak?

She Hulk Ne Zaman Çıkacak?

She Hulk ne zaman çıkacak sorusu özellikle Disney+ fragmanın yayınlanmasından sonra daha fazla sorulmaya başlandı. Disney+ Türkiye’nin yaptığı Twitter açıklamasında She Hulk dizisinin 17 Ağustos 2022’de izleyiciler ile buluşacağı resmen açıklandı. Bu açıklamadan sonra She Hulk ne zaman çıkacak sorusunun yerine sabırsız bir bekleyiş aldı.