Ana SayfaDizi-FilmKarayip Korsanları 6 Ne Zaman Çıkacak?
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Karayip Korsanları 6 Ne Zaman Çıkacak?

Karayip Korsanları serisinin her filminin yüksek başarı yakalamasından dolayı Karayip korsanları 6 ne zaman çıkacak sorusu son yılların en popüler soruları arasında yer almaktadır. Disney’in en çok sevilen yapımlarının başında gelen Karayip Korsanları serisi her yıl en çok beklenen filmler arasına girmeyi başarmıştır.

Serinin 74 yaşında olan yapımcısı Jerry Bruckheimer tarafından şu anda bir taslak üzerinde çalıştıklarını ve bu taslağı en kısa Disney’e teslim edeceklerini açıklamıştı. Bu açıklamalı içerisinde Karayip Korsanları 6’nın konusu kimlerin oynayacağı ve ne zaman yayına girebileceğini bulunmaktadır.

Karayip Korsanları 6 Vizyon Tarihi

Karayip Korsanları 6 ne zaman çıkacak konusunda henüz bir tarih belirlenmedi ancak serinin diğer 5 filminde olduğu gibi 6. filminin de ilkbahar ve yaz aylarında vizyona girmesi bekleniyor. Filmin henüz hazırlık aşamasında olmasından dolayı vizyona giriş tarihi olarak 2023 yılı tahmin ediliyor.

Karayip Korsanları 6 Konusu Ne Olacak

Karayip korsanları 6’nın konusu hakkında resmi açıklamalar bulunmamakla birlikte kaynakların en kuvvetlisi olan Disney’in 6. filmde kadın odaklı bir hikaye istemesi bulunmaktadır. Bu sebeple de Disneyland’ın cazibe kaynaklarından birisi olan ve parka gelenlerle etkileşime giren Redd karakterini devreye sokabileceği düşünülmektedir. Redd karakterinin esirlikten korsanların kraliçesi olması yolunda başından geçen maceraların izlenebileceği düşünülürken aynı zamanda 6. filmde Jack Sparrow’un olmaması da bir boşluk hissi yaratabilir.

Daha Fazla Oku: Thor Love And Thunder Ne Zaman Çıkacak?

Karayip Korsanları 6 Ne Zaman Çıkacak

Karayip Korsanları 6’nın konusu ve karakterleri benimsediğimiz diğer 5 filmden farklı olmakla birlikte hala aynı heyecanla Karayip korsanları 6 ne zaman çıkacak sorusu sorulmaya devam etmektedir. Başrol kısmı her ne kadar tartışmalı olsa da, 2023 yılında serinin devamı gelecek gibi.