Ana SayfaDizi-FilmSessiz Bir Yer 2 Netflix Ne Zaman Çıkacak?
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Sessiz Bir Yer 2 Netflix Ne Zaman Çıkacak?

Bizlere macera dolu anlar yaşatan Sessiz Bir Yer 2 Netflix Ne Zaman Çıkacak diye merak içinde olduğunuzun farkındayız. Kimsenin ses çıkaramadığı bir dünyada canavarlara yakalanmadan var olmanın savaşını veren Abbott ailesinin hayatının konu edildiği Sessiz Bir Yer adlı filmin devam niteliği olan Sessiz Bir Yer 2 filminde de aynı karakterler ile devam etmektedir. Diğer bir yandan ilk filmde yerde kesilen sahnelerin devamı görülmektedir. Fragmanlarının yayınlanmasından sonra sinemalarda gösterime giren film, Sessiz Bir Yer 2 Netflix Ne Zaman Çıkacak sorusunu da gündeme getirdi.

Sessiz Bir Yer 2 Ne Zaman Vizyona Girdi?

Pandeminin tüm dünyayı etkisi altına alınmasından sonra sinemalar ve filmler bu durumdan ciddi bir şekilde etkilendi. Bu sebeple çekim aşamasında olan birçok film seti ara vermek zorunda kaldı ve vizyon tarihleri ileri bir tarihe ertelendi. Fragmanları gösterime girdikten sonra vizyon tarihi olarak 23 Nisan 2020 biri duyuran Sessiz Bir Yer 2 filminin de belirlediği tarihte vizyona girip girmeyeceği merak konusu oldu. Ancak belirlenen tarihte vizyona girdi ve büyük bir ilgi gördü. Sinema gösterimi gidemeyen izleyicilerin ise Sessiz Bir Yer 2 Netflix Ne Zaman Çıkacak sorusunun cevabını aramaya başladı.

Daha Fazla Oku: Black Adam Ne Zaman Çıkacak? (Türkiye)

Sessiz Bir Yer 2 Netflix Ne Zaman Çıkacak?

Sessiz Bir Yer Netflix’te yayınlanmasından sonra izleyiciler Sessiz Bir Yer 2 Netflix’te ne zaman çıkacak sorusunu da cevabını aramaya başladı. Netflix henüz serisinin ikinci filminin ne zaman yayınlayacak hakkında bir paylaşımda bulunmadı ancak bizim tahminlerimize göre Sessiz Bir Yer 2, Netflix platformuna çıkmaya hazırlanıyor. Tarih olarak ise 2022 yılı konuşuluyor. Bizim tahminlerimiz ise yaz ayını beklemeden çıkış yapması.