Ana SayfaDizi-FilmBlack Adam Ne Zaman Çıkacak? (Türkiye)
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Black Adam Ne Zaman Çıkacak? (Türkiye)

DC çizgi romanlarından birisi olan Black Adam ne zaman çıkacak? Çünkü film sinemaya uyarlandı. Film Shazam’ın baş düşmanı olan Black Adam’ı merkeze alarak oluşturuldu. Başrolünde Dwayne Johnson yer aldığı filmin yönetmen koltuğunda ise Jaume Collet- Serra oturmaktadır. DC yapımlarını seven hayranlarının merakla beklediği film Black Adam ne zaman çıkacak sorusuna neden olmaktadır.

Black Adam’ın Oyuncu Kadrosu

Black Adam ne zaman çıkacak sorusunu yanı sıra filmin oyuncu kadrosunun da merakla beklenmesi söz konusuydu. Filmin kadrosunun yakın bir zamana kadar kesinleşmemesi sebebiyle birçok yeni isim listeye eklendi. Bunlardan birisi romantik komedi filmleri ile yıldızı parlayan Noah Centineo olmaktadır. Ayrıca birçok fantastik macera filminde yer alan Aldis Hodge’un yanı sıra Sarah Shahi katılınca filmin oyuncu kadrosu tamamlanmış oldu.

Black Adam Konusu

Black Adam DC Sinematik Evreni’nin anti kahraman filmlerinden biri olarak izleyicileriyle buluşacak. Superman’in güçlerine yakın güçlere sahip olan Black Adam bu güçleri sihir sayesinde elde ediyor. Mısır tanrılarının her şeye kadir güçlerine bahşedildikten ve neredeyse aynı hızla hapsedildikten yaklaşık 5.000 yıl sonra, Kara Adam (Johnson) dünyadaki mezarından serbest bırakılır ve kendine özgü adalet markasını modern dünyaya salmaya hazırdır.

Daha Fazla Oku: Ragnarok 3. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Black Adam Ne Zaman Çıkacak?

Black Adam ne zaman çıkacak sorusunun ilk cevabı olarak 2021 yılının Aralık ayı gösterilmişti. Ancak beklenilen bu tarih değiştirildi ve hayranlarının daha fazla beklemesine neden oldu. Kısa bir zaman önce Dwayne Johnson’ın resmi Instagram hesabı üzerinden yaptığı açıklamada Black Adam’ın 29 Temmuz 2022 yılında izleyici ile buluşacağı açıkladı.