Ana SayfaTeknolojiMi Band 7 Ne Zaman Çıkacak?
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Mi Band 7 Ne Zaman Çıkacak?

Teknoloji tutkunlarının büyük ilgisini çeken Xiaomi Mi Band 7 Ne Zaman Çıkacak? Xaomi, en uygun fiyatlarının yanında gelişmiş özelliklere sahip akıllı telefonlar ve saatleri ile her zaman gündemde kalmayı başarıyor. Özellikle mi band 5 ile başlayan akıllı saat popülerliği, mi band 6 ile arttı. Şimdi ise akıllardaki soru mi band 7 ne zaman çıkacak olmaktadır.

Sektörüne birçok farklılık getirmesi beklenen mi band 7’nin beklenen özelliklerinin arasında ise şunlar bulunuyor.

Mi Band 7 Tasarımı

Mi band 7’nin tasarımının mi band 6 ile aynı olması beklenmektedir. Bu modelinde de Xiaomi aynı dikdörtgen yapıyı kullanmaya devam edecektir.

Mi Band 7 Pil Ömrü

Her ne kadar pil ömrü ile ilgili kesin bir bilgiye şirketten bir açıklama gelmeden ulaşılamasa da mi band 5 ve mi band 6’da kullanılan pil kapasiteleri ile aynı olması beklentilerin arasında yer alıyor.

Mi Band 7 Ne Zaman Çıkacak

Mi Band 7 Bildirim Paneli

Mi band serisi şimdiye kadar hemen hemen aynı bildirim sistemine sahip oldu. Ancak mi band 7’de daha fazla bildirime izin vereceği ve bu sayede bildirimlerin daha fazla özelleştirilebileceği düşünülüyor. Bu bildirimlerin içerisinde sosyal medya bildirimlerinin bulunacağı da tahminler içerisinde yer alıyor.

Mi Band 7 Monitör ve Sensörleri

Mi band 7’nin fark yaratması beklenen asıl özellikleri sensör ve izleme özelliklerinde ki geliştirmeler olacaktır. İzleme konusunda özellikle uyku ve horlama izleme özelliğinin çok daha gelişmiş olacağı yönünde tahminler bulunuyor.

Mi Band 7 Su Direnci

Mi band 7’nin su direncinin çok daha iyi olması ve bu özelliği sayesinde özellikle yüzücüler ve sörfçüler tarafından mükemmel olacağı düşünülüyor.

Daha Fazla Oku: After 4 Ne Zaman Çıkacak?

Mi Band 7 Ne Zaman Çıkacak

Aşağıda sizlere eski modellerin çıkış tarihlerini yazdık

  • Mi Band 6 – 29 Mart 2021
  • Mi Band 5 – 11 Haziran 2020
  • Mi Band 4 – 11 Haziran 2019
  • Mi Band 3 – 23 Mayıs 2018
  • Mi Band 2 – 5 Haziran 2016
  • Mi Band 1 – 2014

Tahminlerimize göre Mi Band 7 2022 yılının Mayıs veya Haziran ayında çıkacaktır.

Mi Band 7 Fiyatı Ne Olacak?

Xiaomi mi band 7 için de fiyatı minimum düzeyde tutacaktır. Bu sayede piyasadaki en uygun akıllı saatlerden birisi olacaktır. 200-500 TL bandında olabilir. Ancak mi band 7 ne zaman çıkacak sorunun tam bir cevabının bulunmaması gibi fiyatları hakkında da net bir bilgi bulunmamaktadır.