Ana SayfaDizi-FilmResident Evil 9 Ne Zaman Çıkacak?
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Resident Evil 9 Ne Zaman Çıkacak?

Son dönemin sinema dünyasında en çok merak edilen konulardan birisi de Resident Evil 9 ne zaman çıkacak yönünde olmaktadır. Resident Evil Village’ın yayınlanmasının ardından sinema severlerden tam not alan film serisinin dokuzuncusunun da gelmesi bekleniyor.

Johannes Roberts tarafından yazılan ve yönetilen Resident Evil filminin serisi Capcom’un birinci ve ikinci oyunlarına dayandırılarak oluşturulmuş olan bir film serisidir.

Resident Evil 9 Çıkış Tarihi Belli Oldu mu?

Nisan 2020’den bu yana Resident Evil 9 ne zaman çıkacak  sorusu hakkında yapılan spekülasyonlardan sonra Sony Picture tarafından açıklama geldi. yayımcı şirketinin Resident Evil 9’un yayınlanma tarihi olarak 24 Kasım 2021 olduğu açıklaması yapıldı. Daha öncesinde 3 Eylül 2021 tarihinde vizyona gireceği açıklamasında bulunan şirket çeşitli nedenlerden dolayı yayınlanma tarihini ileri erteledi.

Resident Evil 9’un Konusu Ne Olacak?

Resident Evil 9 ne zaman çıkacak sorusunun yanı sıra filmin konusunun ne olacağı da merak edilenler arasında yer almaktadır. Film hakkında yapılan spekülasyonlardan Resident Evil 9’un serinin 7. filmi ile alakalı  olduğu anlaşılıyor.

Daha Fazla Oku: Hızlı ve Öfkeli 10 Ne Zaman Çıkacak?

Resident Evil Village serinin dokuzuncu filminden neler beklememiz gerektiği noktasınd a bazı ipuçları sunmaktadır. Oyunun Mother Miranda’yı yok etmek için ethan Winter’ın kendini patlatması ile sona ermesinden dolayı yeni filmde kahraman olması beklenmiyor. kahraman yerine kızı Rose olarak oyunun devam edeceği düşünülüyor.