Ana SayfaDizi-FilmHızlı ve Öfkeli 10 Ne Zaman Çıkacak?
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Hızlı ve Öfkeli 10 Ne Zaman Çıkacak?

Efsane olmuş film serilerinden birisi olan Hızlı ve Öfkeli 10 ne zaman çıkacak? İlk filminden itibaren büyük beğeni toplayan bu film bu sayede devam filmleri çekmiş ve başarıyla sonuçlandırmıştır. Son filmlerinde izleyici sayısı düşmesine rağmen Hızlı ve Öfkeli 10 ne zaman çıkacak sorusunu soran kişi sayısı hala bir hayli fazla olmaktadır.

Hızlı ve Öfkeli 10 Çıkış Tarihi Belli Oldu mu?

Serinin ilk filminin 22 Haziran 2001 tarihinde vizyona girmesinin ardından her devam filmi merakla beklenen Hızlı ve Öfkeli film serisinin son filmi olan Hızlı ve Öfkeli 10 ne zaman Çıkacak sorusu da en çok merak edilen konulardan birisi olmaktadır. Hızlı ve Öfkeli filmlerinin resmi hesaplarından yapılan duyuruya göre serinin son filmi olan Hızlı ve Öfkeli 10, 7 Nisan 2023 tarihinde vizyona girecek. Filmin çekimlerinin başlaması için belirlenen tarih ise ocak ayı olmaktadır.

Daha Fazla Oku: Aquaman 2 Ne Zaman Çıkacak?

Hızlı ve Öfkeli Konusu Nedir?

Aksiyon türünde olan Hızlı ve Öfkeli film serisinin ana teması Amerikalı yasadışı sokak yarışları düzenleyen bir çete olmaktadır. Çetenin aynı zamanda çeşitli araba hırsızlıklarına da adları karışmaktadır. 2001 yılından bu yana tüm dünyada büyük hasılat toplayan Hızlı ve Öfkeli film serisinin son filmi olan Hızlı ve Öfkeli 10’nun final filmi olması da beklentiler arasında yer almaktadır. Bu sebeple de Hızlı ve Öfkeli 10 ne zaman çıkacak sorusu daha büyük önem taşımaktadır.