Ana SayfaDizi-FilmRecep İvedik 7 Ne Zaman Çıkacak?
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Recep İvedik 7 Ne Zaman Çıkacak?

Şahan Gökbakar’ın en sevilen projelerinin başında gelen Recep İvedik, şimdiye kadar çekilen 6 filmi de büyük başarı kazandı. Recep İvedik 7 Ne Zaman Çıkacak sorusu de bundan dolayı pek sık soruluyor. Bu sebeple de tüm Recep İvedik sevenlerin akıllarında aynı soru var.

Şahan Gökbakar’ın 2019 yılında vermiş olduğu bir röportajda Recep İvedik’in konusunu da paylaşmıştı. Her filminde Recep İvedik’i daha eğlenceli bir maceraya gönderen Şahan Gökbakar, olayları daha eğlenceli bir hale getirmek için Recep İvedik’i ait olmadığı bir ortama sokarak eğlencenin başlamasını sağlıyorlar.

Recep İvedik 7

Özellikle serinin dördüncü filminden bu yana takip ettikleri bu strateji sayesinde Recep İvedik 7. filmi için Uzak Doğu’ya göndermeyi düşünüyor. Her ne kadar hitap ettiği kitle zamanla kaybolsa da para kazanmaya devam ettiği sürece Recep İvedik serisini izlemek zorunda kalacağız. Umarım bir gün, Şahan Gökbakar tarafından olmasa da, daha kaliteli mizah yapan filmlerle karşılaşırız.

Recep İvedik 7 Ne Zaman Çıkacak?

Recep İvedik 6’nın 8 Kasım 2019 yılında vizyona girmesinin ardından Recep İvedik 7 ne zaman çıkacak soruları da sorulmaya başlandı. Recep İvedik 7 filminin vizyon tarihi için henüz resmi bir açıklama bulunmamaktadır.

Hayranlarının beklentileri ve sinema eleştirmenleri tarafından 2021 yılının temmuz ayında vizyona girmesi bekleniyordu. Ancak dünyanın pandemi döneminde olması nedeniyle ertelenme yaşanması da beklentiler arasında yer alıyordu.

Daha Fazla Oku: Deliha 3 Ne Zaman Çıkacak?

Recep İvedik 7 ne zaman çıkacak sorusunun cevabı hala merak edilse de Şahan Gökbakar’dan henüz bir açıklama gelmedi. Recep İvedik hayranlarının da en kısa süre içinde çıkması yönünde olmaktadır. Bizim tahminlerimize göre 2022 yılının 1. veya 2. çeyreğinde Recep İvedik 7 izleyicileriyle buluşacak. Şahan Gökbakar’ın son zamanlarda Twitter’ı aktif kullanıp duyar kasmasıyla de filminin çıkışının yaklaştığını anlayabiliriz.

Recep İvedik 7 ile İlgili Açıklama

“Özellikle dördüncü filmden sonra bakış açım şu şekilde değişti: Recep’i daha çok eğlenmesi için nereye gönderebiliriz, hangi ortama yerleştirebiliriz?” Eğlenceli hale getirebiliriz… Filmlerde şu formülü kullanırız: Recep, ait olmadığı bir dünyaya yerleştirilir. Recep dünya fethetti.”

“Bu bizim yaptığımız şey.” Bu yüzden, beni çok çabalamaya zorlayan her filmi düşündüğümde, benim için yeni olan şey şu: Recep’i koyabileceğimiz daha yeni bir yer. Ayrıca gelecek seriler için birkaç fikir keşfettim. Devam edeceğini umuyorum. Birkaç fikrim vardı. Onun seçenekleri arasından Afrika’yı seçiyorum. Şu anki planım Recep Uzak Doğu’ya gitmek.