Ana SayfaDizi-FilmDeliha 3 Ne Zaman Çıkacak?
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Deliha 3 Ne Zaman Çıkacak?

Delihanın ilk filmi 2014 yılının kasım ayında vizyone girmişti. Deliha 3 ne zaman çıkacak sorusunun çok sorulmasının nedeni ise uzun zamandır yeni filmin çıkmaması. Deliha deli dolu ve saf kalpli bir kızın başından geçenleri başarılı ve eğlenceli bir şekilde ekranlara aktarmıştı. Başarılı oyuncu Gupse Özay’ın mesleki kariyerine senaristliği de eklemek istemesiyle ortaya çıkan Deliha filmi kısa süre içerisinde izleyicilerin beğenisini topladı.

Bu sebeple de Deliha 3 ne zaman çıkacak sorusunun cevabı özellikle de Deliha’nın devam filminden sonra sıklıkla sorulmaya başlandı.

Deliha ve Deliha 2 Filmlerinin Konuları Nelerdir?

Deliha 3 Ne Zaman Çıkacak

Deliha filminde Gupse Özay ve Barış Arduç birlikte rol aldı. Deliha filminde birçok farklı oyuncuya da yer verilmesi ve eğlenceli bir konusunun bulunması sayesinde kısa sürede adından sıklıkla söz ettiren filmler arasında yerini aldı.

Deliha’nın bir gün fal baktırmaya gitmesi ile başlayan film, mahalleye yakışıklı bir fotoğrafçının gelmesi ve Deliha’nın bunu işaret olarak görmesi ile birlikte komik bir hal alır. İstanbul, Şirince ve İzmir’in birçok bölgesinde çekilen filmin yakaladığı başarı 2. filmin gelmesini de sağladı. Bu sebeple de Deliha 3 ne zaman çıkacak sorusunun sorulması son derece normal olarak görülmeli.

Deliha’nın ikinci filminde ise Deliha çalışmaya karar verir ancak hiç tecrübesi olmaması dolayısıyla biraz zorluk yaşar Daha sonrasında ilkokul arkadaşı sayesinde bir restoranda iş bulur ve olaylar eğlenceli bir şekilde değişir.

Daha Fazla Oku: Uncharted Filmi Ne Zaman Çıkacak?

Deliha 3 Ne Zaman Çıkacak?

Deliha filmlerinin yakaladığı başarının yanı sıra Gupse Özay’ın filmler için hızlı bir şekilde 22 kilo alıp vermesi büyük yankı uyandırmıştı. Filmin sevenleri tarafından sürekli olarak deliha 3 ne zaman çıkacak sorusu geldi. Ancak Gupse Özay’ın kilo alıp vermesi sağlığını ciddi bir şekilde etkilediği için şu anda 3. filmin çekileceği konusunda olumlu bir fikir yok.

Eğer Deliha 3 çekilmeye karar verilirse bile en erken 2022 yılının sonlarında çıkma ihtimali olabilir.