Ana SayfaDizi-FilmRagnarok 3. Sezon Ne Zaman Çıkacak?
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Ragnarok 3. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Ragnarok Sezon 3, Sezon 2 kapanış jeneriğinde duyuruldu ve hayranlar o zamandan beri sabırsızlıkla bekliyorlar. Ragnarok 3. Sezon Ne Zaman Çıkacak diye soranların geleccek sezon hakkında beklentisi çok yüksek. Peki dizi bu yıl 2022’de Netflix’te yayınlanacak mı? En sevdiğiniz İskandinav mitolojisi dizisi hakkında bilmeniz gereken bazı ayrıntılar.

Evet, Ragnarok Sezon 3 Kesinlikle Netflix’te Olacak!

Dizi, İskandinav mitolojisine dayanıyor ve dizinin hikayesi, Jutur ailesinin Norveç’in Hordaland kentindeki Edda kasabasını yavaşça öldürmesinden sonra Thor’un reenkarne edilmiş bir versiyonu olduğu ortaya çıkan Magne etrafında dönüyor. Dizinin IMDb’de 10 üzerinden 7.5 puanı var ve 35.000 kullanıcı, dizinin Netflix’teki bir Norveç dizisi olarak üçüncü sürümü olduğunun farkında olmadan gösteriye oy verdi.

Önceki sezonların çıkış tarihleri ​​Ocak ve Mayıs olduğundan, Ragnarok Sezon 3’ün Nisan ve Kasım 2022 arasında yayınlanacağını varsayabiliriz.

Ragnarok 3. Sezon Çıkacak Mı Sorusunun Cevabı

Ragnarok Sezon 3, Sezon 2 bitiş jeneriğinde zaten duyuruldu. Netflix tweeti yalnızca Sezon 3’ü doğrulamakla kalmadı, şovmen Herman Tømmeraas da 2021 de attığı tweet’lerinden birinde Sezon 3’ü onayladı. Ayrıca, Netflix resmi web sitesinde 3. sezonun olacağını belirtti. Yani Ragnarok Sezon 3’ün yayınlanacağı neredeyse kesin!

İlginizi Çekebilir: Elite 5. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Ragnarok 3. Sezon Ne Zaman Çıkacak

Ragnarok 3. sezon ne zaman çıkacak sorusunun cevabını nisan ve kasım 2022 ayları arasında olarak verebiliriz. Ragnarok serisinde harika Norveçli, Amerikalı aktörler ve aktrisler var ve bunların çoğu gerçekten yeni ve taze bir oyunculuk deneyimine sahip, ancak karakterleri ve performansları olağanüstü. David, İskandinav mitolojisinden Thor’un reenkarnasyonu olduğuna inandığı dizinin ana kahramanı Magne Sayre rolünü oynayan Amerikalı ve Norveçli bir aktör.

Daha Fazla Oku: 365 Days 2. Bölüm Ne Zaman Çıkacak?