Ana SayfaDizi-Film365 Days 2. Bölüm Ne Zaman Çıkacak?
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

365 Days 2. Bölüm Ne Zaman Çıkacak?

365 Days 2. Bölüm Ne Zaman Çıkacak hepimiz heyecanla bekliyoruz. Polonya’nın “Grinin Elli Tonu”na verdiği yanıt olarak Netflix’teki “365 Days”, birkaç ülkede haftalarca ilk on sıralamasında ilk sırayı aldı. Ayrıca başrol oyuncuları Michele Morrone ve Anna-Maria Sieklucka, rol icabı olmuş olsa bile gerçekçi seks sahneleriyle sansasyon yarattılar. Tüm bu koşuşturma içinde, Netflix’in ikinci devam filmi için yeşil ışık yakması çok uzun sürmedi.

Aylarca bekledikten sonra, 365 Days 2’nin lansman tarihi şimdiden belirlendi. Resmi fragman, Laura (Anna Maria Sieklucka) ve Sicilyalı mafya patronu Massimo (Michele Morrone) arasında işlerin nasıl devam edeceğine dair ilk izlenimi veriyor.

365 Days 2. Bölüm

2020 baharında ilk bölümün yayınlanmaya başlamasından kısa bir süre sonra Michele Morrone, HalaHi ile yaptığı bir video röportajında  ​​”365 Days Bölüm 2″ yi duyurdu. Çekimler daha sonra korona nedeniyle durdurulmak zorunda kaldı. Mayıs 2021’e kadar işler film için hiç yoluna girmedi. Kaynaklar Haziran 2021’in sonunda çekimlerin gecikmeli başlamasından bile bahsetti. Bu, uzun beklemeyi açıklamalıdır, çünkü Netflix genellikle sonraki yıl devam filmleri yayınlar.

Tüm zorluklara rağmen artık bekleyiş sona erdi, çünkü fragmanında dediği gibi bu ay “365 Days 2” bizi bekliyor: 27 Nisan 2022’den itibaren devam filmi kesinlikle “365 Days: This Day” başlığı altında yayınlanacak. Netflix’te izlenecek.

Daha Fazla Oku: Kirpi Sonic 2 Ne Zaman Çıkacak?

365 Days 2. Bölüm Ne Zaman Çıkacak?

Artık bildiğimiz gibi, serinin üçüncü bölümü de şimdiden çekildi. Buna göre, Netflix, yayın hizmetinde “365 Days 3” başlatılmadan önce muhtemelen izleyiciyi iki yıl daha merakta bırakmayacak. Bir sonraki devam filminin tam olarak ne zaman başlayacağı henüz bilinmiyor. Kısacası, 365 Days 2. Bölüm ne zaman çıkacak sorusunun yanıtını 27 Nisan 2022 olarak verebiliriz.