Ana SayfaDizi-FilmElite 5. Sezon Ne Zaman Çıkacak?
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Elite 5. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

İspanyol gençlik drama dizisi Elite’in beşinci sezonunda Las Encinas’ta işler yeniden kızışıyor. Elite 5. Sezon Ne Zaman Çıkacak diye sorulmasının asıl nedeni ise bu heyecanlı senaryo. Seçkin okulun öğrencileri arasında yeni bir kurban, yeni gizemler ve bir sürü entrika var. Bu 8 Nisan Cuma günü, İspanyol dizisi Elite’in beşinci sezonu, Netflix akış hizmetinde dünya çapındaki prömiyerini kutluyor. Altıncı sezon ise şimdiden hazırlanmaya başladı.

Las Encinas’taki yeni dönem, beraberinde yeni bir kurban, yeni bir suçlu ve yeni bir gizem getiriyor. Öğrenci topluluğu sırlarla dolu ve artık korku ya da kural yok. Aksiyon, Phillipe’in (Pol Granch) Yılbaşı partisinden sonra başlıyor. Guzman (Miguel Bernardeau) kaçmıştır ve Armando’nun (Andres Velencoso) ölümünün gizemi, Samuel’in (Itzan Escamilla) ve Ari’nin (Carla Diaz) ilişkisini tehdit etmektedir. Rebeka (Claudia Salas) bir kendini keşfetme sürecinden geçer ve Omar (Omar Ayuso), Ander (Aron Piper) ile olan ayrılığından kurtulur.

Elite 5. Sezon

Beşinci sezonda Phillipe’in itirafının yanı sıra Patrick’in (Manu Rios) öfke sorunları, Benjamin’in (Diego Martin) intikam susuzluğu, Armando’nun Mencia’ya (Martina Cariddi) bir hediyesi ve Samuel ile Rebeka arasında hiçbir şey olmayan bir sessizlik anlaşması yer alacak. Sessizlik ise uzun sürmeyecek…

Adam Nourou, her şeyi karmaşıklaştıracak Bilal adlı bir karakter olarak katılıyor. Bir gece hayatı imparatorluğunun genç varisi Isadora (Valentina Zenere, Las Chicas del Cable ) ve dünyaca ünlü bir futbol yıldızının oğlu olan Ivan (Andre Lamoglia, ” Juacas “) da dizide yer alan yeni isimler arasında.

Elite 5. Sezon Ne Zaman Çıkacak

Elite 5. sezon ne zaman çıkacak sorusunun cevabını ise 8 Nisan 2022 tarihinde olarak verebiliriz. Hayranları artık daha sevinçli olabilir. Elite 5. Sezon Ne Zaman Çıkacak sorusunu sizler için cevaplamış olduk.

Daha Fazla Oku: 365 Days 2. Bölüm Ne Zaman Çıkacak?