Paylaş

Mosin Nagant Keskin Nişancı Tüfeği Pubg

Mosin Nagant Keskin Nişancı Tüfeği Pubg tarafından aşağıdaki açıklamalar yapılarak duyurulmuştu. Tüm özellikleri için Mosin-Nagant bir Kar98k’dir. İstatistikler, eklentiler, mühimmat vb.’nin tümü doğrudan Kar98k’ten kopyalanmıştır, ancak Mosin kendi görünümüne ve sesine sahip olacaktır. Mosin-Nagant Keskin Nişancı Tüfeği, Vikendi ve Erangel’e eklendi, ancak diğer silahlarımızda olduğu gibi her haritada değil.

Buradaki umut, kullanmayı sevdiğiniz silahların kullanılabilirliğini azaltmadan daha fazla silah çeşitliliği sağlayabilmektir, ancak bunun gibi bir seçimin karışık duygularla karşılanabileceğini biliyoruz. Bazıları istatistikleri paylaşsa bile oyunda daha fazla silah iyi bir şey mi, yoksa ne koyduğumuz konusunda daha seçici olup tüm silahların benzersiz olduğundan emin mi olmalıyız? Mosin, kendi silahı olarak kodlanmıştır, bu nedenle gelecekte onu benzersiz kılmak için istatistiklerini her zaman ayarlayabiliriz, ancak en azından önce bu fikri test etmek istiyoruz.

İlginizi Çekebilir: PUBG Premium Sandık Ne Zaman Gelecek?

Mosin Nagant Keskin Nişancı Tüfeği Pubg

Mosin Nagant Keskin Nişancı Tüfeği Pubg
Mosin Nagant Keskin Nişancı Tüfeği Pubg
Genel Bakış
Hasar79
Mermi Hızı760 m/s
Vücut vuruşu etki hasarı16,000
Atış Arası Süre1.9s
Atış TürüTekli
MetoduTek Tek
Süre (Tam)4s
Süre (Tek Mermi Başlangıcı)1.69s
Süre (Tek Mermi Tekrar)0.75s
Veri
Mermi Tipi7.62mm
Şarjör Kapasitesi5
Kapasite500
TipKeskin Nişancı Tüfeği
Atış ModuCivatalı
Vücut Hasarı (10 metre)
Seviye 0102.70
Seviye 171.80
Seviye 261.60
Seviye 346.20
Headshot Hasarı (10 metre)
Seviye 0197.50
Seviye 1138.20
Seviye 2118.50
Seviye 388.80

PUBG Mosin Nagant Keskin Nişancı Tüfeği Nerede Bulunur

PUBG mosin nagant sadece Vikendi ve Erangel haritalarında mevcut. Vikendi veya Erangel’de herhangi bir oyuna girdiğinizde, haritanın rastgele bölgelerinde özellikle evlerde bu tüfekle karşılaşabilirsiniz. Mosin Nagant Keskin Nişancı Tüfeği Pubg nadir bulunan silahlardandır.

Mosin Nagant Keskin Nişancı Tüfeği Pubg yazımız burada sonlanıyor.