Ana SayfaOyunPUBGPUBG Premium Sandık Ne Zaman Gelecek 2023?
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

PUBG Premium Sandık Ne Zaman Gelecek 2023?

PUBG Mobile de herkesin gönlünü fethede Premium sandıklar bildiğiniz gibi kalktı. PUBG Premium Sandık Ne Zaman Gelecek sorusu da onlar kalktığından beri aklımızı kurcalamakta. Bu sorunun cevabını ayrıntılı bir şekilde aradık.

PUBG Mobile Daha Fazla Oku:

PUBG Premium Sandıklar Ne Zaman Kullanılabilecek?

31 Mayıs 2020 tarihinde PUBG Mobile’da premium sandık seçeneği devre dışı bırakıldı. Oyuncular, envanterlerinde bulunan premium sandık kuponları ile ne yapılması gerektiğini merak ediyor.

Yukarıdaki ekran görüntüsünden, premium kasaların eksik olduğunu ve özel kasalarla değiştirildiğini açıkça görebilirsiniz. Ancak PUBG Mobile tarafından yapılan resmi duyuruya göre bu kasalar çok yakında oyuna geri dönecek ve oyuncular envanterlerinde bulunan kuponları kullanabilecekler.

PUBG Mobile discord sunucusunun yöneticisine premium sandık ile ilgili soru sorulduğunda yanıt şu şekilde oldu:

“Mağazadaki Premium Kasaların yerini şu anda Özel Kasalar alıyor. Ancak, Premium Kasalar 21 Haziran’dan itibaren tekrar mevcut olacak.”

Oyuncular aynı şey için endişelenmeyi bırakmalıdır çünkü çok yakında kuponları kullanabilecekler. 21 Haziran’da sandıklar oyuna geri döndüğünde, oyuncuların ‘kullan’ düğmesine tıklamaları yeterli.

PUBG Premium Sandık Ne Zaman Gelecek

PUBG Premium Sandık Ne Zaman Gelecek?

PUBG Premium sandıklar oyun içinde sürekli gidip gelen bir etkinlik. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi belli sezonlarda geliyor sonra tekrar gidiyor. Bizim araştırmalarımıza göre PUBG Premium sandık Mayıs ayında tekrardan kullanıcılarla buluşabilir. PUBG Premium Sandık Ne Zaman Gelecek sorusu bu şekilde sonlanabilir. Ancak Premium sandıkta bazı değişiklikler olabileceği konuşuluyor. Daha açıklanmayan değişiklikleri açıklandığı zaman sizlerle paylaşacağız.

PUBG Premium Sandıklar Nasıl Kullanılır?

PUBG Premium Sandık Ne Zaman Gelecek sorusunu cevapladıktan sonra nasıl kullanılır sorusunu da cevaplamamız gerekiyor. Aşağıda nasıl kullanılacağını anlataıyoruz.

  • Öncelikle oyuna girdikten sonra lobiye gidin.
  • Lobide bütün eşyalarınızı görebileceğiniz envanterinize gidin
  • Orada premium sandığı bulun ve açın
  • Ödüller envanterinize otomatik olarak eklenecektir.