Paylaş

PUBG Mobile Türkiye Haritası

PUBG Mobile Türkiye Haritası sizin de aklınıza gelmiştir. Biz bu yazımızda PUBG Mobile en iyi mapleri sıralayacağız. Bilin bakalım 1. sırada hangi map var. Yazımızın en sonunda bir sürpriz ile karşılaşma ihtimaliniz bir hayli yüksek. PUBG Mobile Türkiye Haritası yazımıza şimdiden hoşgeldiniz. Haydi vakit kaybetmeden okumaya başlayalım.

İlginizi Çekebilir: Mosin Nagant Keskin Nişancı Tüfeği Pubg

Pubg Mobile Türkiye Haritası

Sanhok

İlk üçe giren Sanhok. Sanhok, Güneydoğu Asya’da bulunan 4x4km’lik bir haritadır. Sanhok, aralarından büyük bir nehir akan yoğun ormanlarla kaplıdır.

Sanhok’un estetiği birinci sınıftır. Gerçekten daha iyi görünen başka bir harita yok. Bunun nedeni muhtemelen PUBG Corp sanat ekibinin Sanhok’un tasarımından ilham almak için Güneydoğu Asya’ya seyahat etmesidir. Sanhok, Karakin ve Miramar gibi kısır muadillerinin tam tersidir. Sanhok, sadece güzel görünmekle kalmayıp yaratıcı stratejik fırsatlara da izin veren mağaralara ve köprülere ev sahipliği yapmaktadır.

Oynanış açısından Sanhok, yavaş ve hızlı oyun arasındaki karışımı mükemmelleştirdi. Sanhok, Miramar gibi haritaların yarısı kadardır, ancak neredeyse Karakin veya Haven kadar telaşlı değildir.

Orijinal PUBG deneyiminin zorlu hayranları Sanhok’tan hoşlanmayabilir, ancak genel olarak, madalyonun her iki tarafındaki oyunculara uyan harika bir harita.

Pubg Mobile Türkiye Haritası

Vikendi

Vikendi, Adriyatik Denizi’nde 6x6km’lik bir adadır. Sanhok gibi, Vikendi de oyundaki başka hiçbir harita tarafından paylaşılmayan benzersiz bir tasarıma sahip. Haritanın karla kaplı olması oyuna ilginç bir dinamik katıyor.

Vikendi, tüm PUBG’deki en orijinal ve göz alıcı İÇN’lerden bazılarına sahiptir. Özellikle Kale ve Dino Park öne çıkıyor.

İlk sürümünde Vikendi, aksaklıklar ve düşük performansla mücadele etti. Ancak Sezon 7’de büyük bir elden geçirildikten sonra, yeniden düzenlenmiş sürüm oyundaki en iyi haritalardan biri olarak hızla ortaya çıktı.

Pubg Mobile Türkiye Haritası

Erangel

Son fakat kesinlikle en az değil, PUBG’nin OG haritası Erangel’e sahibiz. Erangel, PUBG denilince hemen hemen herkesin aklına gelen haritadır ve bunun iyi bir nedeni vardır.

Erangel 8x8km’dir ancak Miramar gibi diğer büyük haritaların karşılaştığı sorunlardan muzdarip değildir. Adanın tamamı çeşitli arazilerle zengindir. Erangel, kentsel ortamlarda buğday tarlaları ve dağ tepelerinde uzun menzilli çatışmalara kadar yoğun CQC’ye sahiptir. Oyuncular, Erangel’de çeşitli farklı savaşlarla karşılaşacaklar.

Erangel, tüm oyun stilleri için iyi dengelenmiştir ve yavaş, taktiksel PUBG hissini mükemmel bir şekilde kapsar. Erangel oynamak için gerçek bir zevktir.

PUBG bir süredir gezegendeki bir numaralı oyundu ve bunun çoğu Erangel sayesinde oldu.

Pubg Mobile Türkiye Haritası

PUBG Mobile Türkiye Haritası

Eveet 3 efsane haritayı gösterdikten sonra en iyi potansiyel PUBG Mobile Türkiye Haritasını da göstermesek olmazdı. Ne düşünüyorsunuz tam PUBG için ayarlanmış değil gibi değil mi? Her türlü iklimi ve coğrafi özelliği bulunduran PUBG Mobile Türkiye Haritası aynı zamanda bazılarına göre Erengel’i de anımsatıyor. Bize göre Kıbrıs dışında bir benzerlik söz konusu değil. Siz de yorumlar kısmında PUBG Mobile Türkiye Haritasının özelliklerini yazabilirsiniz. Her şehirde farklı bir hayat 🙂