Ana SayfaKripto ParaEn İyi Metaverse Coin Listesi (Piyasa Değerine Göre)
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

En İyi Metaverse Coin Listesi (Piyasa Değerine Göre)

Metaverse, Metaverse! Bir süredir bu alternatif gerçekliği duyduğunuza eminiz. Metaverse Coin Listesi çok popüler. Hepimizi birbirine bağlı tutacak ve yeni deneyimlere olanak sağlayacak, paylaşılan artırılmış/sanal gerçeklikler internetinde Metaverse Coin Listesi de kendine yer buldu. Muhtemelen Facebook’un Metaverse’e odaklanmak için Meta’ya yeniden markalaşmasını duymuşsunuzdur, duvarlarla çevrili bahçe / kısıtlı fırsat hakkında çok iyi hissetmiyorsunuz ve kazançlı getiriler için daha kriptolu açık metaverse bileşenlerine yatırım yapmayı düşünüyorsunuz. Pekala, piyasa değerine göre en iyi 5 Metaverse Coin Listesine bir göz atalım.

İlginizi Çekebilir: En Çok Kazandıran NFT Oyunlar

En İyi Metaverse Coin Listesi

Piyasa Değerine Göre En İyi Metaverse Coin Listesi

  • UfoGaming
  • Yield Guild Games
  • Sandbox
  • Decentraland
  • Axie Infinity
En İyi Metaverse Coin Listesi
En İyi Metaverse Coin Listesi

5- UFO Gaming (UFO) – Piyasa Değeri 593 Milyon Dolar

593 milyon dolarlık bir piyasa değeriyle, en iyi 5 Metaverse belirteçleri listemizdeki beşinci, çok zincirli UFO Oyundur. UFO Gaming kendisini şöyle tanımlıyor: “The Dark Metaverse, üretilebilir oyun içi NFT’lere sahip P2E oyunlarından ve koleksiyonculara oyun içi gelir hakkı sağlayacak Virtual Land’den oluşacak, sürekli genişleyen bir kapalı döngü ekosistemdir. Tüm oyunlar, UFO’nun Mothership Gaming Launchpad’i aracılığıyla yönlendirilecek. UFO Her Şeyin Kilidini Açar”

Temel olarak, uzay, gezegenler ve UFO temalı karanlık temalı bir Metaverse. Oyun tabanlı ekonomilere giren daha fazla katılımcıyla değeri artacak olan NFT tabanlı oyunlar ve sanal gayrimenkul kazanmak için bir dizi oyun sunmayı amaçlıyor. Bu Metaverse’deki ilk oyun, karakter basımı ve görev tabanlı oyun ile RPG tarzı Süper Galaktik’tir.

En İyi Metaverse Coin Listesi
En İyi Metaverse Coin Listesi

4- Yield Guild Games (YGG) – Piyasa Değeri 653 Milyon Dolar

Öyleyse, Metaverse’e sahibiz, peki ya tüm topluluklar için kazançlı ödüller için zamanlarını ve çabalarını onlara yatırmak isteyen organize bir grup? Kendisini “YGG, oyuncuları blockchain tabanlı ekonomiler aracılığıyla kazanmak için bir araya getiren, oyna-kazan oyun loncası” olarak tanımlayan Yield Guild Games’e girin. Metaverse’deki yeni dünyaların yerleşimcileriyiz”. 653 dolarla, ilk 5 Metaverse belirteç listemizde dördüncü sırada.

Yield Guild Games, farklı Metaverse projelerinde verim toplama arayan merkezi olmayan özerk bir organizasyon (DAO) olan Metaverse’in Yearn Finance’idir. Projeler, NFT’ler ve DeFi’nin kesiştiği noktada yer alıyor. Misyonu, DAO’nun sahip olduğu oyun varlıklarını / NFT’leri, faydayı artırmak ve kar elde etmek için farklı Metaverse’lerde optimize ederek “en büyük sanal dünya ekonomisinin” yaratılması olarak verilmiştir.

En İyi Metaverse Coin Listesi
En İyi Metaverse Coin Listesi

3- Sandbox (SAND) – Piyasa Değeri 1,47 Milyar Dolar

Şimdi, ilk 5 Metaverse belirteçleri listemizdeki üçüncü girişle milyarlardan bahsediyoruz. Ethereum-native Sandbox, kullanıcıların kendi dijital varlıklarını satın alabilecekleri, satabilecekleri ve hatta oluşturabilecekleri blok zinciri tabanlı bir sanal dünyadır. Çevrimiçi deneyimi, ademi merkeziyetçiliği ve oyun oynamayı kapsayan mükemmel bir deneyim yaratır. Kazanmak için oyun ve NFT tabanlı ekonomiyi birleştirerek hem oyuncuları hem de yaratıcıları kendine çekerek blok zincir teknolojisini kitlelere ulaştırmayı hedefliyor. Yardımcı program belirtecine SAND adı verilir ve platformdaki işlemler için kullanılır ve merkezi olmayan yönetişim çalıştırılır.

En İyi Metaverse Coin Listesi
En İyi Metaverse Coin Listesi

2- Decentraland (MANA) – Piyasa Değeri 3,31 Milyar Dolar

İkinci en eski sanal emlak projesi (antik Etheria’dan sonra) – Decentraland 15 Ağustos 2017’de devreye alındı. Kullanıcıların sanal gerçeklik oluşturmasına ve deneyimlemesine olanak tanıyan dijital sims benzeri bir Metaverse platformudur. Kullanıcılar, inşa edebilecekleri arazileri (karşılıksız benzersiz dijital varlıklar) satın alabilirler. Konum, sahip, içerik açıklaması ve erişim kontrollerinin kaydını içerir. Ayrıca, varlıkları geliştirebilir ve bunlardan para kazanabilirler.

Decentraland, Ethereum blok zincirinde geliştirildi. MANA, yerel ERC-20 hizmet simgesidir, ancak ERC-71 Fungible Olmayan Simgeler (NFT’ler) standart simgesi LAND, arazi mülkiyetini ve transferleri temsil etmek için kullanılır. Decentraland DAO, Decentraland’ı oluşturan önemli akıllı sözleşmelere ve varlıklara sahiptir – araziler, mülkler, giyilebilir cihazlar, sunucular ve pazar. Aynı zamanda otonom işleve, sübvansiyon sağlanmasına, normal çalışmaya vb. izin veren yüksek miktarda MANA jetonlarını da kontrol eder.

Kullanıcılar, platformdaki politikaların tam kontrolüne ve dijital varlıklarının işleyişine karar verir. Topluluk, politika güncellemesi, gelecekteki ARAZİ müzayedeleri, izin verilen NFT sözleşmelerinin belirlenmesi, inşaatçı ve pazaryeri vb. konularda oy kullanabilir. Kısacası, oylamak istedikleri her şeye oy verebilirler. Yönetişim mekanizması, Aragon’da yerleşiktir ve desteklenmektedir. 3,31 milyar dolarlık piyasa değeri ile ilk 5 Metaverse token listemizde ikinci sırada yer alıyor.

En İyi Metaverse Coin Listesi
En İyi Metaverse Coin Listesi

1- Axie Infinity (AXIE) – Piyasa Değeri 8,95 Milyar Dolar

Mevcut Metaverse serisinin tepesindeki apeks yırtıcısının tanıtıma ihtiyacı yok. Axie Infinity, 8,95 milyar dolarlık mütevazı bir pazar değerine sahip olan, oyun kazanmak için iyi bilinen ve popüler bir oyundur. Bu nedenle, en iyi 5 Metaverse belirteçleri listemizde bir numaradır. Axie Infinity, Ethereum yan zinciri Ronin üzerinde çalışır. Oyuncular, PVP savaşlarında rekabet ederek, Eksenleri yetiştirerek ve bunları pazara satarak veya nadir Eksenler toplayarak kazanabilirler.

Axie Infinity, Axies’i veya daha yaygın olarak bilinen AXS’yi üretmek ve platform ücretlerinden bir pay kazanmak için gerekli olan çoğu Metaverse projesi Smooth Love Potion (SLP’ler) gibi çift simgeli bir yapı kullanır. Axie Infinity’de oyuncular, o tur için Eksenlerinin hangi eylemi yapacağını komuta etmek için aksiyon kartlarını kullanırlar. Pokemon oyununa yakın sayılabilir.

Oyun kitlesel bir şekilde büyüyor, gelişmekte olan ülkelerdeki birçok insana geçimlerini sağlamak için bir yaşam çizgisi sunuyor ve uzunca bir süre ilk 5 Metaverse belirteçlerinde en üst sıralarda yer alması muhtemel. Yatırım Tavsiyesi Değildir. En güncel coin yorumları, coin geleceği tahminleri ve coin nedir sorunuza cevap almak istiyorsanız coininiz.com websitesini ziyaret edebilir ve yatırım yapmadan önce araştırma yapabilirsiniz.

Metaverse Coin satın almak için en güvenilir site Binance’dir. Kayıt olmak için tıklayın.