Ana SayfaDizi-FilmDoctor Strange 3 Ne Zaman Çıkacak?
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Doctor Strange 3 Ne Zaman Çıkacak?

İlk filminden sonra 2. filminin de heyecan yaratması ve gişede başarılar yakalaması sonucundan Doctor Strange 3 ne zaman çıkacak soruları da sıklıkla sorulmaya başladı. Doctor Strange heyecan uyandıran ilk filminden sonra Benedict Cumberbatch’ın başrolünde yer aldığı Doctor Strange serisinin 2. filmi olan Doktor Strange in the Multiverse of Madness filmi vizyona girdi.

6 Mayıs itibariyle vizyona giren Doctor Strange Çoklu Evren çılgınlığı filmi aynı zamanda Doctor Strange 3 ne zaman çıkacak sorusunda ardında getirdi. Ancak Doctor Strange 3 filmi Marvel Stüdyosu tarafından henüz onaylanmadı. Bu sebeple de Marvel sinematik evreninde Doctor Strange her zaman yol yer olduğu bilinse de diğer karakterler içinde aynı olanakları sunuyor. Bundan dolayı de Doctor Strange için yeni bir filmin yapılıp yapılmayacağı ya da başka bir filmde oynayıp oynamayacağı henüz net olarak bilinmiyor.

Doctor Strange 3 Ne Zaman Çıkacak?

Daha önce de belirtildiği gibi, Doctor Strange 3 henüz doğrulanmadı, bu nedenle üçlü için resmi bir çıkış tarihi yok. Marvel, üçüncü filmin potansiyel olarak görünebileceği 2024’te birkaç çıkış tarihi belirledi. Tarihler şu şekildedir: 16 Şubat 2024, 3 Mayıs 2024, 26 Temmuz 2024 ve 8 Kasım 2024.

Daha Fazla Oku: Doctor Strange 2 Ne Zaman Çıkacak Türkiye

Doctor Strange 3

Marvel stüdyolarının bu kararı verebilmesi için DoCtor Strange in the Multiverse of Madness filminin gişe başarısının beklendiği düşünülüyor. Ancak serinin 2. filminin yüksek başarı kazanmasından sonra Doctor Strange 3 ne zaman çıkacak sorusunun cevabı verilebilecek.