Ana SayfaDizi-FilmKim Demiş Kötüyüz Diye Ne Zaman Çıkacak?
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Kim Demiş Kötüyüz Diye Ne Zaman Çıkacak?

Çocuklar başta olmak üzere birçok animasyon film severin merakla beklediği film doğal olarak da kim demiş kötüyüz diye ne zaman çıkacak sorularının da merkezinde yer aldı. Son dönemin en göze çarpan animasyon yapımlardan birisi olan Kim Demiş Kötüyüz Diye filminin orijinal adı The Bad Guys aile, komedi ve macera türünde olmaktadır.

Kim Demiş Kötüyüz Diye Filminin Kesin Vizyon tarihi Belli Oldu mu?

Merakla beklenen animasyon filmlerinden birisi olan Kim Demiş Kötüyüz Diye filminin vizyona girme tarihi belli olduktan sonra Kim Demiş Kötüyüz Diye ne zaman çıkacak soruları da yanıtlandı. Yapılan açıklama ve uygulamaya göre de Kim Demiş Kötüyüz Diye filmi 29 Nisan 2022 yılında vizyona girdi.

Kim Demiş Kötüyüz Diye Filminin Konusu Nedir?

Merakla beklenen ve 29 Nisan’da vizyona giren Kim Demiş Kötüyüz Diye filminin konusunu azılı bir hırsız çetesi oluşturmaktadır. Efsanevi soygunlara imza atan bu çete 5 kişiden oluşmaktadır. Çetenin lideri konumunda olan Bay Wolf, Bay Wolf’un en yakın arkadaşı olan Bay Snake, kaba kuvvetle ile her şeyi çözebileceğine inanan Bay Piranha, rol yapma ve karaktere girme konusunda uzman olan Bay Shark ve teknoloji dâhisi olan Bayan Tarantula’dan oluşan ekibin hayatlarının en zor soygununu yapmaya karar vermesi ile film hızlanmaktadır. Filmde birbirinden farklı sürprizlerin izleyicileri beklemesinden dolayı da Kim Demiş Biz Kötüyüz Diye ne zaman çıkacak sorusunu sonuna kadar hak etmektedir.

Daha Fazla Oku: FIFA 22 Tots Ne Zaman Gelecek?

Kim Demiş Kötüyüz Diye Ne Zaman Çıkacak Türkiye?

Yukarıda da belirttiğimiz gibi 29 Nisanda vizyona giren film her ilde sinemalarda aynı tarihte yer almayabilir. En geç 2022 yaz ayında filmi sinemalardan izleyebilirsiniz. Televizyonlardan izlemek isteyenler ise sonbahar aylarını beklemek zorunda gibi gözüküyor.