Ana SayfaOyunFifaFIFA 22 Tots Ne Zaman Gelecek?
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

FIFA 22 Tots Ne Zaman Gelecek?

2020 2021 sezonunun sona ermesinden sonra FIFA 22’nin ne zaman geleceği merak edilmeye başladı. Fifa 22 tots ne zaman gelecek sorusunu yanı sıra ne kadar olacağına merak edilenler arasında yer alıyor.

EA Sports FIFA oyunları en sevilen video ve konsol oyunları arasında yer alıyor. Söz konusu futbol oyunları olduğunda tartışmasız en iyi oyunlar arasında yer alan FIFA’nın her sezonu büyük bir heyecanla bekleniyor. Pandemi sebebiyle FIFA 2021 in çıkış tarihinin ertelenmesi FIFA 2022’ninde çıkış tarihinin etkilenmesi endişeler arasında yer alıyor.

FIFA 22 Tots Çıkacak mı?

EA CEO’su Andrew Wilson tarafından yapılan açıklamada yeni bir oyunun yolda olduğu doğruladı. Bu sebeple de FIFA 22 tots ne zaman gelecek sorusu sıklıkla sorulmaya başlandı. CEO tarafından yapılan açıklamada tüm yeni EA Sport oyunlarının yeni nesil konsol platformları için tasarlandığı yer aldı.

İlginizi Çekebilir

FIFA 22 Tots Ne Zaman Gelecek?

EA Sports’un FIFA 2021’i EA Play etkinliğinde duyulmasından dolayı FIFA 22 tots için de aynı şeyi yapması bekleniyor. EA Play etkinliğinin bu yıl 22 Temmuz’da düzenlenmesi sebebiyle FIFA 22’nin de 24 Eylül tarihinde resmi olarak çıkış yapması bekleniyor. Ancak bu tarihler EA Sports tarafından kesin olarak onaylanmadığı için FIFA 22 Tots’un bu tarihlerden sonraki 1-2 hafta içerisinde de çıkabileceği tahmin ediliyor.

FIFA 22 Ne Kadar?

FIFA 22 tots ne zaman çıkacak sorusu kadar ne kadar olacağı da merak edilen konular arasında yer alıyor. FIFA 22 standart sürümünün 60 dolar olacağı biliniyor. Ancak Türkiye’ye özel bir fiyat yapması ve oyunun 400 lira civarında olması da beklentiler arasında yer almakla birlikte şirket tarafından herhangi bir resmi açıklama bulunmuyor.